Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon örökre egyedül maradok?

Vajon örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, soha nem volt még kapcsolatom és nem is tudom hogy szeretnék-e. Nem vagyok ronda, csak nehezen ismerkedem. Vajon az ilyen típusúaknak mennyi esély van h mással találja meg a boldogságot ha már ennyi idős?
2014. okt. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját magad skatulyázod be, zárod börtönbe. Egyedül te vagy a saját sikertelenséged oka és ha így folytatod, akkor igen, egyedül maradsz.
2014. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most akkor szeretnél vagy sem? Azért, hogy a külvilágnak, elvárásoknak megfelelj nem kell kapcsolat.Lehet nincs olyan lány aki neked szimpatikus lenne és ezért vagy egyedül. Vannak szerényebb lányok is, talán feléjük kellene nyitnod náluk van esély. Amúgy meg nem késtél még le semmiről.
2014. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

leírnátok a nemeteket?


első: szerinted min kéne változtatni?


második: teszem fel a kérdést hogy a bezárkózott lányokkal könnyen ismerkedni? Miért náluk próbálkozzak?

2014. okt. 23. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Én visszahúzódóbb nőként, szeretem ha hozzám hasonló stílusú férfi kezdeményez, azért írtam, hogy náluk talán könnyebb.
2014. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért az önbizalmon könnyebb javítani, mint a külsőn. Így Te már is előnyben vagy.


Először próbálj csak barátkozni, feszengés nélkül. Utána már könnyebb lesz. 23 évesen még nem vagy elkésve semmivel.


25/N

2014. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. okt. 23. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyedül maradok, de hogy te egyedül maradsz e azt nem tudom. sajnos nem látom, csak a saját jövőmet.


25F

2014. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!