Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdhetek új életet?...

Hogyan kezdhetek új életet? Vagyis, hogy változzak meg? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sok bajom van az életben. Depressziós vagyok kb :( barátnőmre féltékeny vagyok, 1-2 ember azivat néha suliban, vagyis csúfol nevem miatt, meg még hiányzik barátnőm, mert alíg tudunk találkozni :( depressziós vagyok :(hogyan változhatnék.meg lelkileg, hogy mindent pozitívan lássak és ne szomorkodjak annyit?:( válaszokat előre is köszönöm :(
2014. szept. 10. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom, mit érzel, én is ilyen voltam. VOLTAM. Három éven keresztül. Még mindig van egy-két problémám, ami a "lehangolt" időszakom után maradt rám, de az életem fantasztikus lett.


Nem tudom, hogy hiszel-e a spirituális dolgokban, de nem régiben volt egy hasonló kérdés, amire írtam egy jóóóóó hosszú választ, ami egy lehetőség arra, hogy kigyógyuljon valaki a "depressziónak" nevezett túlzott pesszimizmusból.


Ha fogékony vagy a spirituális dolgokra, akkor javaslom, olvasd el itt a második választ (az az enyém)

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..


Ha a válasz elolvasása után is van még kérdésed, akkor pedig nyugodtan írhatsz egy privátüzenetet. :3


17/L

2014. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!