Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen taplók az internet...

Miért ilyen taplók az interneten az emberek?

Figyelt kérdés

Valaki akivel írogattam már párszor facebookon, egyszer csak egyik napról a másikra minden előzmény nélkül letörölt az ismerősei közül.

De ez miért élvezet valakinek? Akkor miért húzta eddig miért vett fel egyáltalán?


2014. aug. 31. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű megunta a neten beszélgetést, vagy csak úgy gondolta nem akar folytatást.


Engem is töröltek már le, én is voltam már úgy, hogy éreztem, ezzel az illetővel sem fogok 1-2x beszélgetésen tovább jutni, így töröltem.


De manapság már nem csak neten csinálják ezt. Pl egyetemen, táborokban ismertem meg csajokat, általában ők maguk jöttek oda hogy szia, mizu, üljünk össze valamikor, satöbbi, vagy csak szimplán érdeklődtek a társaságom felől...aztán mikor fordítva én odamentem hozzájuk, kb vissza se köszöntek, csak mentek tovább mintha ott se lennék.

2014. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elege lett belőled, a megjegyzéseidből, az irkálásodból. Besokalt és megundorodott tőled. Én olyankor szoktam törölni valakit, amikor ez van bennem. Egyébként senki nem zavar, de eleinte nem reagálok, de ha nem veszi észre magát, akkor lépek.Azonnal.
2014. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!