Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ha így viselkedik?

Normális az ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
Egyik fiú ismerősöm állandóan durva és erőszakos bár azt hiszem ilyen korban ez gyakori de szerintem van határ.Például kismacskákat ölt meg egy 1000sért folyton dobál és bármivel ami a keze ügyébe kerül de a pohár ott telt be hogy lányokat is rugdos.Ez normális?Vagy valami van a háttrében?Esetleg lelki problémája lehet? 17/l

2014. aug. 20. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem normális

orvos kellene neki

2014. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, és szerintem biztos, hogy az apja viselkedése rátesz egy lapáttal. Ha az, akire fölnéz is így viselkedik, követni fogja a példáját. Van olyan ismerőse, aki rossz példát mutat neki?
2014. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted ez gyakori? Nekem egyetlen ismerősöm sem öl hobbiból állatokat, vagy rugdos lányokat. Nyilván nem azonos körökben mozgunk, téged is minősít, hogy milyen emberekkel állsz szóba. S nem segítség kell az ilyennek, hanem két kib szott nagy pofon, minden alkalommal, amikor nála gyengébbekkel durváskodik.
2014. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az ismerősöd is 17 éves körül van akkor az nagyon nem normális. Bár igazából akárhány éves is legyen akkor sem az.
2014. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát arra értettem hogy gondolom kamasz korban a fiúk általában szeretnek durvulni(meglátszik hogy lány vagyok... nem értek a lovakhoz :"D) sajnos apa nélkül nőtt fel és senki nem mutat neki példát, ez nem hiszem hogy ok.

Nem mozgok ilyen körökben volt osztálytársam és most egy ismerős kapcsán összefutottunk.

2014. aug. 21. 07:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit sem normális.
2014. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!