Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik városban van olyan...

Melyik városban van olyan hely, ahol ilyen, vagy ehhez hasonló maszkokat professzionálisan meg tudnak csinálni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=fo-WtnfJmiY


Ez egy filmből való utánzat.



2014. aug. 15. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem neten érdemes keresgélni, külföldi oldalakról (deviantart, etsy) nagyon jó maszkok rendelhetőek, csak horribilisek az árak (és a postaköltség).

Ha van Magyarhonban is ilyen igényesebb és választék is akad, az engem is érdekelne (ezért pofátlankodok a kérdésedhez, bocsi).

2014. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy maszkban van-e ennyire élethű,(A boltban kapható maszkokra gondolok.)mert ugye ez úgy lett sminkelve meg arcra formázva,stb. Engem olyan érdekelne,aminek a mintáját az én arcomról veszik le és úgy készítik el az egészet. Nekem valahogy a bolti maszkok eléggé gagyinak tűnnek. Ráadásul nem is biztos,hogy mindenhol megfelelően illeszkedik,mert ugye az mindenki arcára lett tervezve. Persze lehet,hogy sok tízezerért már vannak hollywoodi minőségűek,de még annak sem lehet 100%-os az illeszkedése az arcomon.
2014. aug. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!