Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem merem megnézni a...

Miért nem merem megnézni a magamról készült képeket? Létezik olyan, hogy vkiről csak rossz képek készülnek?

Figyelt kérdés
Tükörbe meg merem magam nézegetni csak a képeket nem szeretem.
2014. aug. 13. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
üdv a klubban :) sok embertől hallottam a valóságban 10x jobban nézek ki mint a képeken...és nekem is jobban tetszik amit a tükörben látok, mint amit a képeken :D előítélet...egyből azt érezzük, hogy "biztos rossz kép lett"...
2014. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele
2014. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:D Vagy nem tudjátok magatokat elfogadni, vagy valóban szörnyen antifotogének vagytok :) Mert valóban van akiről nagyon nehéz jó képet csinálni, meg olyan is aki fotózásra termett... Én már csak tudom :)

Plusz gép kérdese is lehet, mert én pl az előzővel nagyon nehezen tudtam emberekről jókat, a mostanival viszont legtöbb esetben sikerül :)

Csak a rólam készülteket szeretem én is egyre kevésbé, mert azokon már daginak tűnök, még a tükörben azért nem :/

2014. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tükőrből megállapítom sokszor hogy gєcijól nézek ki, aztán fényképen nézve meg vaslapáttal ütném agyon magam legszívesebben.
2014. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Térben látjuk magunkat tükörben és ez javít az összképen.2 D -ben sokan gagyin néznek ki.
2014. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!