Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális hogy a 14 éves hugom nagyon hisztis? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy egyszerű dolog pl.vásárolunk a boltba ajánlunk neki valamit és akkor fújtat (nem annyira durván és nem annyira hangosan de azért hallgato)tobbant a lábával.Anyával mindig vitatkozik,nyírjed,kiabál szinte mindenen,haját tekeri az mutató ujjára majd tépi.Akkor 1 darab kis pókot ha meglát elkezd tombolni és akkor rafúj egy csomó légyirtót de néha még úgy sem hajlandó elaludni hogy lefujta hanem jön hozzám mert fél.Meg ilyesmi dolgok.Szerintem ez már nem egészen normális dolog.

2014. aug. 11. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert tini de ezt majd kinovi
2014. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom...
2014. aug. 11. 01:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ìgyvoltam hugommal! Kértem szépen csúnyàn és semmi nm hatott,1x a bolt közepén földhöz vàgta magàt 13 évesen és orditott,h õ a kisebb és mindent megtehet ...hazamentünk és otthon kapott 2 fülest...onnastól tudja hol a hatàr!
2014. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fülest :D:D:D Ja, néha az segít. Én is kaptam párat, mikor hisztiztem (legutoljára 16 voltam), hát nem ártott.

Amúgy elsőnek igaza van valahol, de ha elkényeztetett, akkor elég sok problémátok lesz vele később is.

21L

2014. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hát eléggé elkényeztetett...
2014. aug. 11. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!