Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha arra mennél haza, hogy...

Ha arra mennél haza, hogy betörő pakol a házadban?

Figyelt kérdés
...csakhogy az illető egy nagyon szép nő/álomférfi, aki megkér, hogy ne hívj rendőrt, akkor mit tennél? Befolyásolna az illető lehengerlő külseje, vagy ugyanúgy járnál el, mintha egy szakadt, ronda embert találtál volna a cuccaid közt turkálva?
2014. júl. 29. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fantáziámban baseball ütőt markolnék.
2014. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ez a kérdés értelmetlen, ráhívnám a rendőrt ugyan úgy
2014. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Áh, nem értelmetlen, épp hogy nagyon fontos nekem. Kedves ismerős (férfi) rajtakapott a kertjében egy kis ci.. egy fiatal lányt, amint épp a gyümölcsöket lopja, de simán elengedte, még a lopott cuccot is nekiadta. Azt mondta, hogy mert megsajnálta. Mondom oké, de ha a 17 körüli, csini csaj helyett egy 120 kilós, rusnya nő lett volna, azt is elengedte volna ilyen nagyvonalúan..? Le vagyok nyűgözve a ténytől, hogy egy állítólag értelmes férfi ennyire le van nyűgözve a punci ígéretétől, hogy még kirabolni is hagyja magát :/
2014. júl. 29. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ráhívnám a rendőrt ugyan úgy.
2014. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
holdudvar hatás
2014. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor legalább hasznát venném a gyúrós éveimnek, és rámásznék a nőre valószínűleg. Persze ne gondold hogy elengedném a JVC erősítőmmel, meg a 400ezres led TV-mmel :)

22F

2014. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Mivel az, hogy pakol, azt jelenti hogy bejutott, ezért értelem szerűen megölte a kutyáim ( amiből 2-őt nehéz, mert nagytestűek: némethjuhász és kaukázusi, ill. egy puli-valami keverék, de az kicsi ), lelőném, majd a kezébe adnék egy kést, és a törvények értelmében, minthogy élet veszélyben voltam, megölhetem.
2014. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha hajlandó cserébe szexre akkor nem hívom a rendőrt :D
2014. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért a gyümölcslopást, és a ház kipakolását ne említsük egy lapon. A csávónak biztos jó napja volt, és elengedte a lányt a gyümölccsel. Nem azért csinálta, hogy akkor most biztos szex lesz a jutalma..

Szerintem ha valaki lopásra adja a fejét, akkor elég primitív. Most nem olyanra gondolok, hogy azért lop, hogy ne haljon éhen ő és a családja, az kicsit más azért. Hanem butaságból csinálja, és viszi, ami mozdítható. Szerintem egy szép, igényes nő önmagától nem csinál ilyen, valószínűleg vannak férfitársai.

Ha szép is, akkor is valószínűleg elég ostoba, és nem én leszek neki az első, de még a második férfi se az életében. Tehát nem szeretnék nemi betegségeket összeszedni, stb.

Tehát összességében, a dolog életszerűségét nézve, annak az esélye, hogy egy gyönyörű, intelligens, igényes nő bejusson egyedül a házamba, és elkezdje kifosztani azt, annak az esélye nagyon közelít a nullához.

Akárkit kapok rajta, elzavarnám a halál f..szára. Aztán hogy cirkuszolok-e, az a kártól függ. Ha csak szimplán elvitte a helyéről a dolgokat, és nem tett kárt semmiben, akkor még egyezkedhetek vele, mert nincs kedvem emiatt állandóan bíróságra járkálni. Ha szétb..szott mindent, akkor már biztos hívom a rendőröket.

De tényleg helyzetfüggő, akár lehet, hogy meg kell verni, vagy ilyesmi.

2014. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

48/N

Azért az egy szép történet, hogy hazamegy az ember lánya, rajtakapja a betörőt, aztán hagyja még a bugyit is ledumálni magáról. ennyire hülye senki sem lehet. Remélem.

Én hívnám a zsarukat, addig próbálnám sakkban tartani, van otthon kard, SS tőr, baseball ütő.

2014. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!