Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt a GyakoriKérdések-en az...

Ghtyshd kérdése:

Itt a GyakoriKérdések-en az emberek miért csak azt pontozzák fel akinek a válasza tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy azokat szokták (sokszor láttam ilyent) felpontozni, akik olyan választ adnak nekik, amit hallani akarnak. De amit hallaniuk kéne, azt lepontozzák.

Miért ilyenek az emberek? Miért csak azt hallják meg amit akarnak?



2014. júl. 24. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Lehet nem a kérdező pontozza le őket, hanem más válaszadó, ilyen is van.

Én csak akkor pontozok le valakit, ha ténylegesen bunkó stílusban ír, vagy személyeskedik.

De pl. volt olyan kérdés, ahol kedvenc ételt kellett írni, és iszonyúan ment a lepontozás, na az ilyet végleg nem értem. :D

2014. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sokszor láttam, hogy a kérdező pontozza le.
2014. júl. 24. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
mert az emberek igy mukodnek, a sajat velemenyuket akarjak folyamatosan visszahallani.
2014. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem láthatod, hogy a kérdező pontozza le :)

Amit látsz százalékot, az több felhasználó értékeléseiből származik.

A kérdésedre válaszolva: azért, mert ez egy egyszerű szimpátiaszavazás. Ha olyan lenne az oldal, hogy csak akkor küldheted el az értékelésedet, ha írsz mellé indoklást is, akkor merőben más százalékok születnének.

2014. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Az első válasszal mi a probléma? Csak nem te pontoztad le, kérdező? XD

Amúgy meg ilyenek az emberek, így működnek, utálnak mást hallani, mint szeretnének.

2014. júl. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor most ki pontozta le az elsőt? :o Ohh, nem kellett volna kiírjam a kérdést, és akkor még mindig nagy pontja lenne az elsőnek :( bocsi
2014. júl. 25. 07:17
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Vannak ilyen embere, akik nem képesek különbséget tenni a hasznos és a tetszik között, nem jöttek még rá, hogy a piros kéz nem azt jelenti, hogy nem tetszik a válasza valakinek, hanem azt, hogy nem hasznos...Szóval meg kéne tanulni szöveget értelmezni, mielőtt elkezdik mások válaszait lepontozni.
2014. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!