Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezheti magát valaki...

Miért érezheti magát valaki céltalannak?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem nem érdekel semmi, azt sem tudom mit szeretnék az élettől. Voltak eddig terveim, de most teljesen össze vagyok zavarodva, fogalmam sincs mit akarok. Még mindig nem dolgozok, mert kb. mintha semmi sem érdekelne, ami viszont érdekel és szeretném, azt nem biztos hogy véghez tudom vinni és maga a kudarc gondolata megijeszt és elszomorít és inkább úgy vagyok vele, hogy hagyjuk az egészet.

Ennek van valami pszichológiai magyarázata? Vagy csak egyszerűen lusta vagyok..?

Régóta fennáll nálam ezt a dolog és már szeretnék kilábalni belőle.


2014. máj. 19. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Az élet küzdelem. Harcolj hát a céljaidért, és ha ellenállásba ütközöl menj küzdjél tovább, mert nem élettelen anyag vagy aminek le kell pattannia a falról, hanem élőlény ami ledönti a falat. Ahol érzed, hogy fáradsz, kapcsolj rá. Ahol félsz, légy bátor. Akit gyűlölsz a gyűlölet erejét használd fel a segítségnyújtásra.
2014. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!