Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy bármikor...

Miért van az, hogy bármikor egy hivatalalosab rangosabb ember na értitek pl (tanár, titkárnö) hogy ha bármiféle papirt át kell adni olyankor miért remegek? Lehet vicces de igy van. Szval mi válthatja ki?

Figyelt kérdés
válaszokat köszönöm :)
2014. ápr. 24. 17:43
 1/5 anonim válasza:
muja vagy.ezen nincs mit magyarázni
2014. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
muja vagy te hülye gyerek normálisn viselkedek mindenkivel.. csak az ilyen retaldáltakal nem mint te vagy..
2014. ápr. 24. 18:12
 3/5 anonim válasza:

vgay félsz szorongasz valamitől vagy egyzserűen ojkor kicsit ideges vagy az annak a jele hogy anyira nem sz@rod le véleményét foglalkozol mással és aggodsz a rekciójára a papir átadása után


MINDENKINEK VANNAK FURCSA TULAJDONSÁGAI

2014. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
első vagyok,már ne is haragudj,erre mit mondhatnék?Nem azt mondtam h egy beszari kis kuki vagy,pedig így is fogalmazhattam volna,De amit leírtál az a mujaság.Keress rá vagy csapj fel egy szótárat,pacsi
2014. máj. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kérdetzd mar meg érdekelsz??
2014. máj. 6. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!