Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most leszbikus vagyok?

Most leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Mar ugy 10 eves korom ota mindig van legalabb egy, de van amikor tobb no ( akik olyan 10 evvel idosebbek, de volt mar fiatalabb meg 50 eves is) akikert betegesen rajongok. Igazabol ugy kezdodik az egesz, hogy ha szimpatikus elkezdem neki kitalalni az eletem es ha megert/torodik velem es hasonlok akkor jon a rajongas. Es ugye no novel megertobb meg jobban meg tud vele beszelni dolgokat ezert van igy. Na ilyenkor folyamatosan ra gondolok, vele akarok lenni meg beszelni, meg akarok felelni neki, ha talalkozunk vagy meglatomm majd odahanyok olyan ideges vagyok, meg nagyon ver a szivem. Ha nem beszelunk hianyzik stbstb...teljesen, mint a szerelembe DE testileg egyatalan nem vonzodok hozzajuk es csak baratsagot szeretnek veluk. Es ami durva, hogy mar vagy 10 ilyen volt es teljesen egyiknelcsak a volt osztalyfonokomnel mult el mert vele ugye minden nap talalkoztam, de akiket alig latok azoknal nem mulik..max mar a mindennapjaim nem zavarja de ha talalkozunk erzek valamit. Viszont baratom is volt mar, mikor hozzamert es megcsokolt akkor fura dolgot ereztem a gyomromban es most is ha visszagondolok ra, mert annyira csodalatos volt...szerintem azok a bizonyos pillangok. Mellette ott voltak akiert/akikert epp rajongtam de ha a baratommal volam eszembe se jutott vagy ha a baratommal beszeltem akkor se. Viszont mindig annak meseltem eloszor akiert rajongtam tole ketem tanacsot meg ilyenek es ettol fuggetlenul sokat gondoltam ra, a baratomra is kb. Ugyanannyit es hasonlo volt a baratomnal is csak neki talan nem lelkiztem annyit meg hozza vonzodtam fizikailag is es mikor szakitottunk sokkal jobban fajt mintha pl.osszevesztem azzal akiert rajongok vagy ha elveszitettem egy olyan szemelyt. Szerintetek mi lehet ez? Lezbikus nem vagyok ugye? 15L
2014. márc. 4. 13:03
 1/2 anonim válasza:
Édesanyáddal milyen a kapcsolatod? Nekem ez inkább csak olyan szeretethiánynak tűnik. Nincs vele semmi baj, amíg konkrét szexuális vonzalmat nem érzel.
2014. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lienah válasza:
Anyakomplexus egyértelműen. Ezekben a nőkben azt keresed amit otthon nem találsz/találtál meg.....
2014. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!