Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kontrolláljam magam...

Hogyan kontrolláljam magam részegen?

Figyelt kérdés

Az a problematika, hogy ha sokat iszom elkezdek botladozni, össze vissza megyek és az emberek olykor néznek, hogy ennek mi a fsz baja van? Nos ez elég kínos. Pedig viselkedni tudok meg minden. A járással van baj, nem tudok egyenesen menni és ha lépcsős kocsmába vagyok néha lerepülök. Nos valami önkontroll tanács? Nem akarok repülni meg nem is akarom leégetni magam. Kínos, hogy mindenki engem bámul. Tudom, hogy idétlenül fogalmaztam de most sem vagyok józan, kb 30 perce repültem és ezért is tettem fel eme kérdést. Lehet poénkodni is, de legyen ott a megoldás is. Ha azt akarod írni, hogy ne igyak, ne is írj. Én nem gyakran max 2 hetente iszom egyszer egy hétvégén bulikba. Ez tényleg nem para.


25 f



2014. febr. 23. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

önbizalmilag fejlődj és tolj rá,hogy mit gondolnak mások.

a másik dolog,hogy kövesd nyomon mennyit iszol,és milyen mennyiség után jön ez elő nálad.

pár alkalom után be tudod majd lőni és a kritikus állapot előtt leállsz egy órára,elvagy,aztán ihatsz tovább.

2014. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
na igen ez tény és való, hogy soha nem számolom , hogy mennyit iszom. Maximum eleinte de utána már nem tartom számon, hogy mennyi csúszik le. Csak olyan csúnyán néznek az emberek :D mint valami véres rongyra :D
2014. febr. 23. 21:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, ezért nem iszok már sokat.


23F

2014. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy karoljon át, de ha nem akarsz repülni, ne menj emeletre. Szerintem kínosabban néz ki egy részeg, aki kidülledt szemekkel arra koncentrál, hogy egyenesen járjon, mint, aki dülöngél.
2014. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen, legközelebb nem megyek emeletes kocsmába.
2014. febr. 23. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A részegség pont azt jelenti, hogy elveszted a kontrollt pl a mozgáskoordinációd felett. :)

A nem ivást nem javasolhatom (a kérdésedben leírtak szerint), így:

Próbáld meg élvezni.

Legyen melletted valaki, aki nem egy részeges alak, és vigyázz rád.

Igyál többet ás akkor nem fogsz emlékezni a kellemetlen dolgokra (sem)... :)

2014. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piriiiiii ***** válasza:
Te szívsz is, hogy itt repkedsz?
2014. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azt végképp nem. Nem is próbáltam s nem is tervezem kipróbálni . Nekem elég a pia.
2014. febr. 23. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:

önkotroll=nem iszol

ha nincs, akkor megmagyarázod magadnak hogy nem para inni. akkor ne legyen para a következménye se.


ez kb a "mit tegyek hogy ne fájjon a kezem, miközben láncfűrésszel vágom" típusú kérdés

2014. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De édes fiú, hogy 25 évesen ilyen gondjai vannak! Aki részegre issza magát, az vállalja a következményeket. Legjobb megoldás, ha a kocsmából utolsónak távozik.
2014. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!