Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez hogy már szinte...

Miért van ez hogy már szinte semmi nem érdekel?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Komoly céljaim voltak az élettel kapcsolatban, határozott voltam és céltudatos és nem utolsó sorban jó tanuló is. Most bekerültem egy nagyon erős gimnáziumba és azt veszem észre hogy egyre jobban nem érdekel semmi, se a tanulás, meg az se ami eddig érdekelt és tűzbe hozott:( Nem vagyok rossz tanuló itt se, de érdekel már annyira a tanulás, nem sirok ha nem ötöst kapok ugy vagyok vele hogy ez van, meg nincsenek céljaim. Közbe halálosan szerelmes is vagyok, khmm felhők felett három méterrel körülbelül és ezen jár nagyrészt a fejem tanulás helyett. Mit tudnék csinálni hogy újra az a régi céltudatos érdeklődő lány legyek?

#céltudatlanság #mi leszek ha nagy leszek
2014. febr. 9. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd; kamaszodsz és nem veszi mindenki olyan könnyen az akadályokat, új dolgokat, de idővel úgyis hozzászoksz és megtalálod újra a régi önmagad, vagy ha nem is leszel olyan, mint rég, de mindenképp előnyödre fogsz változni. A szerelem pedig ilyen, nagyon nehéz szerelmesen mással is foglalkozni, de erőt kell venni magadon.
2014. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!:) Remélem hogy tényleg úgy lesz ahogy mondod hogy, kinövöm mert azért szeretném valamire vinni az életbe és ahhoz meg tanulni kell ám!:D Csak az a baj még, hogy az osztálytársaim olyan értelmesek, olyan okosak én meg..áhh nem konyitok semmihez hozzájuk képest. Mindegyik egy kis_Einstein tele életcéllal..csak ez nekem furcsa mert a volt sulimba és voltam ilyen de most meg..
2014. febr. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!