Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Srácok, ti mit gondoltok...

Srácok, ti mit gondoltok ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Most nem a külsőre hanem belsőre lennék kíváncsi. Hallottam ilyen olyan szóbeszédet, és mind mást mondott, szóval gondoltam megkérdezem itt. Ha egy lány totál fiús dolgokat csinál - sci-fi filmeket néz, sőt kifejezetten rajongó, folyamatosan videojátékokkal játszik, pl. Need for speed, Tomb Raider, CS, stb., érdeklik az extrém sportok - free running, pankráció, stb.. akkor ez szánalmas, mert a lányoknak az a "dolguk" hogy plázázni járjanak meg rucikat vásároljanak amíg van pénzük, vagy ez jó mert legalább van egy csomó közös bennetek? :D

Kíváncsi vagyok, várom a válaszokat! :)


2014. febr. 2. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

jó barátom lenne egy ilyen lány.

nem kéne folyton nyafogást meg baradságokat hallgatnom

hanem szórakozhatnánk és élhetnénk


23/f

2014. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha szereti a sci-fi filmeket, annak örülök. :)

Ha videójátékokkal játszik, az nem különösebben érdekel.

Ha boxmeccsre, pankrációra megy... Akkor egy kicsit hányingerem lesz.

2014. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, hogy nem pusztán a nemi vágyat, meg érzelmi űrt képes kielégíteni az egyik a másikban. Persze ahogyan a lányok ilyen fiúsak lesznek elkerülhetetlen, hogy a fiúk meg ellányosodjanak. Nem lehet, hogy csak az egyik oldalra húzzon a szekér. Aztán a végén létrejön egy ilyen nagy massza, és jobb esetben lányok a fiúkkal akarnak majd kapcsolatot létesíteni. :P Ja, hogy már ez el is kezdődött...
2014. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van már épp elég páwa, számomra azok mind lányok.
2014. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen lány nekem inkább barátnak kell, annak meg tök jó lenne, de barátnőnek nekem személy szerint nőies nő kell. A férfiak azt keresik, ami nincs meg bennük, így lesz meg az egyensúly. Tehát egy férfias férfi, mindig nőies nőt keres magának.
2014. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az én megfigyelésem az, hogy a pasik egy része

(tehát nem mindenki, hanem csak egy része, bár jelentős része)

az olyan nőket kedveli, akikről elmondható:

testben nőies, gondolkozásban férfias, viselkedésben szelíd.

2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én kifejezetten kedvelem az ilyen lányokat bár: ilyen személységű leányzókhoz még nem volt szerencsém, de mindenképpen tetszik legalább nem az a hisztis fajta :D)
2014. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mindenki másképp állna hozzá, de szerintem a fiúk többsége örülne neki.


ha te ilyen vagy, csak annyit mondok, hogy önmagad légy és ne a divatot kövesd. épp elég sabloncicababa van már, nem kell neked is színészkedned.

viszont azzal számolj hogy sokan ki fognak nézni ezért, főleg az irigykedő lányok, akik nehezebben férnek majd a fiúk közelébe.


az meg kifejezetten jó dolog, ha a sport is érdekel, nem csak a sminkelés. elég unalmas már, hogy a lányok lusták és kompenzálnak ahelyett hogy valóban törődnének magukkal.

2014. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!