Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy is lehetnek ilyenek az...

Hogy is lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem ertem hogy lehetnek ilyen erzeketlenek, szemtelenek az emberek.

Ahanyszor csak kimozdulok itthonrol es barhova megyek mindig beszol nekem valaki. Peldaul ma is hogy miert nem teszem el az esoernyot vagy hogy miert nem allok felre a megallobol hogy ok tudjanak elmenni

Es egyszer egy paraszt nekemjott es meg o nevezett vaknak. A latasommal valoban van egy kis baj de nem tehetek rola. Ja meg 19/L vagyok es azert is folyton beszolnak az emberek hogy miert cigizek ilyen fiatalon de szerintem ez maganugy nem? Es en is tudom hogy karos. Szoval mar teljesen kivagyok ettol a sok hulyetol de komolyan.

Ti is tapasztaltatok ilyesmit? Mi a velemenyetek az ilyen emberekrol? En soha nem szolok be senkinek semmiert hiszen ez min segit tobbet ugyse valtoztatok semmin es mindenki ugy is azt csinal amit akar nem igaz? Nem szeretek masokkal foglalkozni. Ti hogy vagytok ezzel?

Bocsi hogy ilyen hosszu lett.

Elore koszi a normalis valaszokat!



2014. jan. 22. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én annyira nem vettem észre hogy vadidegen emberek csak úgy beszólogatnának
2014. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

"Es egyszer egy paraszt nekemjott "

"Szoval mar teljesen kivagyok ettol a sok hulyetol de komolyan. "


No comment.

2014. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem csak túl érzékeny vagy.
2014. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hogy miert cigizek ilyen fiatalon" ... "en is tudom hogy karos"


LoL



Nem, nem tapasztalok ilyet!

2014. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes. Én egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt velem valaki direktben bunkó életem során, pedig veled majdnem egykorú vagyok, Budapesten élek, és csak tavaly 8-10szer megfordultam külföldön a szélrózsa minden irányába, tehát nem mondható, hogy nem mozgok eltérő közegekben. Nem lehet, hogy veled van a baj?
2014. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Üdv Magyarországon! :))) Amúgy ne is foglalkozz velük! Én nagyon érzékeny vagyok és sokszor meg tudtak bántani az ilyen kis beszólásokkal, de mivel minden nap akár többször is előfordult, hozzászoktam és már nem tud érdekelni. Azoknak a véleménye számít, akik fontosak neked. A többivel ne törődj!
2014. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem érdemes az ilyenekkel foglalkozni. Igen, bunkók, szemtelenek az emberek, de attól hogy te ezen mérgelődsz, nem lesz jobb, sőt inkább rosszabb. Fiatal vagy, legyél boldog, és máris szebbnek látsz mindent! Ne legyél túl érzékeny, régen én is az voltam. Most már megváltoztam, és sokkal jobb. Fejleszd ki magadban a "szelektív hallást" csak azt halld meg ami tényleg érdekel, és boldog leszel tőle, a rosszat meg szard le! :D
2014. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hogyha a megállóban cigiztél, nem meglepő hogy beszólnak, elvégre 50ezres(kb) bírságot kapsz érte. És igazuk van, tényleg ne cigizz.
2014. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat és eggyeseknek tényleg igazuk van, hogy az ilyen személyeket meg kell tanúlni nem számba venni.

És bocsi kedves utolsó de soha nem cigizek a megállóban.

2014. jan. 23. 06:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!