Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy bármi...

Miért van az hogy bármi történik mindig a legrosszabbra gondolok?

Figyelt kérdés
Bármim fáj mindig a legrosszabb eshetőségre gondolok. Csináltam valamit aminek nem tudom a következményét de a legrosszabbra gondolok mindig amit történhet. Ez miért van ? Hogyan tudnék ezen változtatni?
2013. dec. 11. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
erős akarattal. nem gondolsz a legrosszabbra és nem hagyod elterelődni a gondolataidat. ennyi.
2013. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Túlságosan pesszimista,szorongó alkat vagy.Kicsit lazábban kéne venned az életet,és ez alatt nem a linkséget értem.Tehát lehetsz te szorgalmas,becsületes mintaember,aki vigyáz magára,de ne ess túlzásokba.Ha beteg vagy,pihend ki,tartsd be az orvos utasításait,és örülj neki,hogy kicsit lazíthatsz.Ha kellemetlen helyzetbe kerülsz,próbáld magad kivágni,improvizálj egy kicsit,nem kell mindig görcsölni rajta.
2013. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!