Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy a legtöbb...

Az miért van hogy a legtöbb férfi a rossz nőkhöz vonzódik de élni nem élne vele?

Figyelt kérdés

Mert hát egy q..vásabb lányt mindenki megnéz meg még kíván is de 99% egy napot nem élne vele le senki. Pont ezért..

Ez mért van így? Mi ennek az oka.



2013. okt. 24. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Mert olyan mint egy drága sportkocsi. Eleve nehéz megvenni, de aztán fent is kell tartani ,sokat fogyaszt és bármikor ellophatják így is, no meg nem is túl megbízható ..de azért egy két kört mindenki szívesen meghajtaná :D

Mindennapos használatra meg egy megbízható jó középkategóriás való . Nő és kocsi elég jól összehasonlítható dolgok.

2013. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így már érthető nyelvezetű a mondanivaló. :D
2013. okt. 24. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ezt a kérdést már én is megfogalmaztam magamban többször.

Az Élet ezen a területen osztogatja a pofonokat leginkább azoknak, akik figyelmetlenek, s jelen esetben elbódítják őket a csöcsök-combok. Aztán egy pár év múlva az ilyen csaj: nem tud főzni, nem szobatiszta, képtelen ellátni a gyereket, sík bunkó. És éppen az olyan 20-30-as srácoknak ragasztok szalagot a szájára, amikor elkezd nekem nyivákolni, hogy jaj-jaj, de jaj, annyira rossz volt neki a bögyös, alig 40 kilós exe mellett évekig :)). S amikor egy pár meghallgatásom és tanácsom után a srác az én külsőmet és formásabb dombjaimat kezdi el kritizálni (valószínűleg a saját anyját is ennyire tisztelte egész életében), jön, hogy lekeverjek neki egy jó nagy büdös pofont.

Köszönjük meg az E.U.-nak a katonaság beszüntetését és az ölünkbe pottyantott férfiatlan generációt. Sok rendes lányt láttam már, akivel az ilyen senkiházi úgy viselkedett utcán és otthon, mint egy darab ronggyal.

Lányok: soha de soha ne hallgassatok meg a saját exéről sipánkodó pasit, egyet sem, akármilyen édi-bédi jóképű, mert titeket sem fog soha megbecsülni és szeretni soha az életben.

2013. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ki akarják sajátítani.Ha kvás,akkor meg más előtt is teszi magát,és féltékenyek lennének.
2013. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!