Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok a kezetekkel...

Mit csináltok a kezetekkel sétálás közben?

Figyelt kérdés
Én pl nem bírom ki, hogy legalább a bal kezem ne rakjam zsebre a másikat meg lógatom, vagy ha táska van a hátamon akkor még elsétálok zsebre dugott kéz nélkül de ha nincs rajtam táska akkor kicsit hülyén érzem magam néha, hogy csak lóbálnak a kezeim xd
2013. okt. 8. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
általában dobolok vele az oldalamon vagy játszadozom az ujjaimmal. azt én sem bírom ki, hogy csak lóbáljam
2013. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor zsebredugom, máskor leszakítok egy fűszálat és játszom vele, ha hátitáskám van, akkor tartom a szíját, úgyis hajlamos lejönni a bal vállamról valamiért, ha a párommal vagyok, fogom a kezét... Változó.

Nem tudom, szoktam-e lóbálni (bizonyára igen, de nem tudom, milyen gyakran), majd figyelek. Hülyén nem szoktam érezni magam, az biztos :)

2013. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik kezemmel általában a táskám pántját markolom, a másikat lóbálom vagy cipelek benne valamit (pl. telefont vagy szatyrot).
2013. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lóbálom. No nem nagyon, de elég lendületes az alap sétatempóm, páran rám is szóltak már, hogy miért sietek, pedig nem is sietek, ez nálam a normális. A lendületes gyaloglásban pedig "segít", ha közben a mozgás ütemére lóbálom a karomat.
2013. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!