Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Drogfüggő vagyok?

Fefestar kérdése:

Drogfüggő vagyok?

Figyelt kérdés
nem kattogok,nem vagyok rosszul,nem teszek meg semmit hogy szívhassak,elvagyok nélküle napokat heteket úgy hogy rá se gondolok,de ha valakinél van aki haver,barát,ismerős vagy csak alkalom adódik 1 zsákkal elfüstölök.

2013. szept. 25. 16:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%
Magyar vagy tehát telhetetlen. Még jó, hogy ilyet tolsz és nem alkoholizálsz!
2013. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Hagyd abba!
2013. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Még nem vagy függő, de jó úton haladsz.
2013. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
68%
Ne! Szokj le! Ha látod barátaidnál, akkor SE! Nem tesz jót, és ha így fojtatod, nagyon könnyen azzá válhatsz.
2013. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

még mindig sokkal jobb mintha innád a pálinkát..

az alkeszeket mért nem akarja aznnal leszoktatni mindenki? Ja mert az legális.

ha alkalmanként élsz bármivel akkor eleve nem lehetsz amúgy függő.

2013. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
A marihuána nem addiktív, azaz nem szokhat rá a szervezeted, nem válhatsz függővé. De ha túlzásba viszed, akkor akaratlanul is kívánni fogod, ez t
2013. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

A marihuána nem addiktív, azaz nem szokhat rá a szervezeted, nem válhatsz függővé. De ha túlzásba viszed, akkor akaratlanul is kívánni fogod, ez történik most, vagy fog. Ha van rá pénzed és nem kell miatta hitelt fölvenned, akkor nincs gond, csak nehogy elkapjanak mert komolyabban büntetik manapság a marihuána fogyasztást mint a nemi erőszakot.

Az meg hülyeség, hogy ha így folytatód akkor függővé válsz. A marihuána mértékkel fogyasztva kb. ugyanannyira addiktív és káros mint egy izgalmas könyv és egy forró tea egy téli estén.

2013. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
(Bocsi a dupláért, szarakodik a gépem és a felénél küldte el)
2013. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
elgondolkodtam már rajta én is hogy lehet "később" változni fognak a dolgok de ez így megy már kb 5éve, semmi roszat nem teszek érte (adósodás-cuccok aladogatása-zaci.. stb) de még tőle se. nem érzem rossz tulajdonságomnak. ez gáz?
2013. szept. 25. 18:21
 10/11 anonim válasza:

Nem gáz. Sokan így csinálják ne félj és mégis értelmes párkapcsolatban, normális melóval vagyunk a földön!


De ha pl párodnak nem fog tetszeni akkor azon gondolkozz el ki a fontosabb!

2013. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!