Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben különbözik egy magyar...

Miben különbözik egy magyar nő egy erdélyi nőtől?

Figyelt kérdés
Tehát én hallottam olyat is hogy valaki azt állítja hogy jajj a magyar pasik azok nem szívesen jönnek össze egy erdélyivel, de hallottam olyat is aki ezt pont fordítva állítja. Mi lenne az oly nagy különbség? És akkor kik a jobban úgymond, a magyar nők, vagy az erdélyi nők?

#nő #Edélyi
2013. szept. 24. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre egy kifejezéssel lehet válaszolni: alkalmazkodásra való hajlam. Ha egy akármilyen országban bevándorló vagy, akkor legyen már benned annyi nyitottság, hogy alkalmazkodsz egy kicsit az ottaniakhoz, viszont jellemedet nem kell feladnod. A székely nőknek és férfiaknak ez megy a (szándékosan) a legnehezebben.

Ugyanakkor kompetensnek kell lenni a hétköznapokban a környezeteddel, nem pedig lemaradva 100 évvel a gondolkodásmódban, s így 100% nem érnek megkülönböztetések. Engem ilyen jellegű "igazságtalanságok" és megkülönböztetések soha nem értek Magyarországon férfiak és senki részéről sem, igaz az is, hogy nem vagyok székely.

2013. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

-Az erdélyi nők és egyáltalán az erdélyi emberek vendégszeretőbbek,kedvesebbek,mint mi,a mai Magyarország területén élők.

-Az erdélyi nők szigorúbb iskolai rendszerben éltek,mielőtt M.o.-ra jöttek volna(ha kint jártak..)

kb ennyi.

2013. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én 5-6 erdélyi magyar lányból tudok kiindulni a témában.

sok különbség nincs,max annyi,hogy a dugás körül nincsen náluk akkora hercehurca,meg nászjáték,ha bejössz nekik benne vannak gyorsan.

és az állatokhoz való viszony.

lazán elvágják a csirke nyakát és simán belerúgnak a kutyába,macskába.

2013. szept. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
A különbség: Az erdélyi nő lehet román, magyar, cigány, német sőt még lengyel is vagy kínai bevándorló is Kolozsvárról.. na ez.
2013. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!