Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet az emberek bunkóságát...

Lehet az emberek bunkóságát korlátozni?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon?

Ez egy olyan oldal, ahol hasznos válaszokat kaphat az, aki megkérdez, bármit, de sok válaszadó trollkodik itt.


Már annyiszor kiosztottak, hogy csak na. Feltettem egy kérdést, ami nem irigykedő, de elkezdték 1-2 en, hogy "mit irigykedsz? Nem értem, mi közöd hozzá! Mégis milyen jogon van ehhez közöd?"

Engem, a kérdezőt kiosztott a válaszadó!

Persze ha olyat kérdeztem, kitörölték a modik figyelmeztetéssel. De mikor kiosztanak a kérdésemben, az a válasz ott marad, és nem törlik a válaszadót sem...

Nem lehetne ezt megszigorítani? Hogy aki 5nél többször bunkó választ ad, kiosztja a kérdezőt azt törlik?

És normális kérdéseimnél kiosztottak, pl megkérdeztem, hogy a barátom miért sz**ik a fejemre amióta tetszik neki egy lány. Milyen válasz jött? "Irigykedsz a csajra szerintem... Eléggé az irigység beszél belőled!"


Nem lehetne az ilyen bunkó embereket korlátozni?



2013. szept. 22. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ugye, aki sok ostoba kérdéssel dobálózik, ne várjon csodát és kedvességet...

Van egy ötletem. Gondold meg kétszer, mit írsz ki.

2013. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sírj csak, attól jobb lesz... amúgy nem.


Ne írj ki baromságokat és nem fogsz sértő válaszokat sem kapni.

2013. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Omg... holnap iskola csibém 4. be sokat kell tanulni? szerintem hagyd abba a sírógörcsöd
2013. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!