Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért ölelkeznek...

A lányok miért ölelkeznek állandóan? Vagy ez csak a filmekben van így?

Figyelt kérdés
való életben nem sok közöm van a lányokhoz, de a filmekben sorozatokban mindig ölelkeznek minden apróság miatt akár, ez a való életben is így van? Ha igen akkor ezt miért csinálják?

2013. szept. 22. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányos lányok egen sokat ölelkeznek. A fiúsabbaktól ez távol áll. Én úgy vettem észre, hogy ez a szeretet, összetartozás jele, mert bújósabbak, mint egy férfi. Engem mondjuk kissé idegesít, ha összetaperolnak.
2013. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fiús lányként is szeretek ölelkezni.
2013. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 csingilingg84 ***** válasza:
Én lányos lány vagyok, de nem gazán szeretek ölelkezni. Max. család és olyan emberek, akikben nagyon megbízom.
2013. szept. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

általában igen, persze vannak kivételek, én is csak a legjobb barátnőimmel vagyok hajlandó ölelkezni, meg akiket nagyon bírok, csak úgy a lány ismerőseimet nem.

15l

2013. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, hogy mennyire fiús vagy lányos, azt nem igazán tudom megítélni, de az ölelkezés valahogy nem az én műfajom. Oké, kivételes alkalmakkor jól tud esni azoktól, akiket szeretek is, de ez minden. Valószínűleg azért ilyenek ennyien, mert több igényük van az érzelgésre, mint a fiúk zömének vagy mert ez a jó viszony látszatának fenntartásához szükséges (igen, sajnos tudok ilyenről).
2013. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak engem is így ölelgetnének mindehol... :-(
2020. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 GJLarsFan ***** válasza:
#6: 🫂
febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!