Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal az, ha valaki a...

Mire utal az, ha valaki a kutyájának, macsakájának embernevet ad?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 08:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsi, szétszórt vagyok, rossz kategóriába tettem.
2013. szept. 17. 08:41
 2/12 anonim válasza:
Arra, hogy egyenlő rangú társként tekint rá. Vagy csak hóbort. Igazából ezt nem lehet biztosra mondani.
2013. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 klopusz ***** válasza:

Én bele sem gondoltam igazán, hogy emberneve van a kutyámnak :-)

Volt egy goldenem, őt Zorkának hívták, most egy Monty nevű keverékem van.

Mondjuk én is elcsodálkozom, amikor olyan nevű kutyával találkozom, mint pl. Zsuzsika vagy Béla. Lehet, hogy gyerekpótlék?

2013. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A mi kutyánk Julika. :) Apum nevezte el így, meg igazából az ő kutyája, ő hozta haza meg kardoskodott érte.


De most hirtelen felmerült bennem, hogy vajon mért van neki emberneve, olyan fura.

2013. szept. 17. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire nem utal, nem kell minden mögé súlyos pszichés zavarokat odaképzelni. Páran még a kocsijukat is embernéven emlegetik, nem beszélve a yachtokról... pedig nem hiszem, hogy ezekre a tárgyakra családtagként gondolnának. A kutyát hívni kell valahogy, hát adnk neki egy tetszetős nevet, nem lehet mindegyik Bodri meg Pamacs. =)
2013. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sosem adnék embernevet egy állatomnak sem. Szerintem nem passzolnak egyáltalán.
2013. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kései Sirató ***** válasza:

SZtem általában ennek nincs lelki oka, de azért lehetnek kivételek.

Egy ismerősöm a tehenét a volt barátnőjéről nevezte el Andinak. Az ismerősömmel csúnyán elbánt a volt barátnője, kihasználta és éppen a szakítás után vett a pasi egy tehenet, hát egyből az Andi név jutott eszébe és bízott benne, hogy a volt barátnője ezt megtudja és majd rosszul esik neki :)

2013. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire se utal. Egyszerűen az a név tetszett neki, amikor a kutyára nézett úgy érezte az passzol hozzá.
2013. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugy érted, hogy rendesen vezetéknév + keresztnév?
2013. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem, csak keresztnév. :)


Szépen is ézne ki, ha egy kutyát pl. Kovács Rozikának hívnának. :D

2013. szept. 17. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!