Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Melyik jön be inkább?...

Fiúk! Melyik jön be inkább? Ha a lány csajosan vagy ha egy kicsit fiúsabban öltözködik?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fiúsan öltözködik. A csajos csajokkal nem vagyok kibékülve.
2013. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csajosan, ami nem egyenlő a ribivel
2013. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És hogy érted hogy "nagyon fiúsan"?
2013. szept. 13. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Nőiesen öltözködjön. Nem is értem, hogy hogy lehet ez kérdés. Te sem örülnél gondolom, ha a fiúk lányosan öltözködnének, nem? :) Erre sajnos egyre több elkeserítő példa van, úgyhogy biztos van róla véleményed.
2013. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mirk ***** válasza:
A nők(és lányok) öltözködjenek nőiesen. Azért hívják a nőies öltözködést így, mert a nőknek kell így öltözködni. A fiús öltözködés a fiúk területe.
2013. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem értem hogy a fiúk „NŐIES” öltözködésen mit értenek de ha a magasarkut miniszoknyát akkor hagyjuk már! Nektek se lenne jó ha magas sarkúban kéne járkálni, ami fáj és kényelmetlen! (remélem, értitek, hogy ez csak egy feltételezés volt! ;) )Lány vagyok, de szerintem azt vedd fel, amelyik kényelmes nehogy felvegyél tűsarkút vagy valamit, azért mert egy fiú azt mondta, főleg ha még menni se tudsz benne! Mit értesz fiús öltözködésen? Bár én személy szerint hova hogy öltözök. Van mikor csajosabban (természetesen ésszel, mert nincs, az az isten h egy fiú miatt kitörjem a nyakam) de álltalába csőgatya, tornacsuka, póló/trikó, meg általában mindig van nálam fej/fülhallgató mikor hogy.
2013. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A lányos/nőies öltözködést ugy értettem hogy magassarkú, mini szoknya, smink, stb.

Utolsó teljesen egyetértek veled. Amugy en is ugy öltözöm ahogy te mondtad.

Köszönöm azokat is aki a nőiest válaszolták. Megértem, jogos. Köszi nektek. :)

2013. szept. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!