Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok semmit sem...

Miért nem tudok semmit sem komolyan venni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és már régóta így van ez. Minden kihívást, minden megpróbáltatást halál egyszerűnek gondolok. Soha semmitől nem tartok, hogy nehéz lesz, mert mindent könnyűnek gondolok, és mindenről azt gondolom, hogy biztosan nem fog menni, annak ellenére, hogy voltak már pofára eséseim, de ezek után sem változott meg semmi. Az érettségit semminek sem gondoltam, ahogy az egyetemet sem, és a hallottak ellenére az egyetem utáni életet és a munkát is gyerekjátéknak gondolom, holott tudat alatt tudom és hallom is, hogy nem lesz egyszerű, de képtelen vagyok meggyőzni magam, mert valahogy hirtelen előtör az az érzés, hogy úgyis menni fog.. Mindig így volt, minden vizsga előtt, minden nagyobb dolog előtt az életemben, és elég sok tényleg sikerült is. Nem készülök sokat semmire, nem dolgozok semmin sem sokat, mert tudom, hogy úgyis menni fog... Hogyan szokhatnék le erről és ez miért van? Annyira furcsa. Azért mert könnyen tanulok, jó nyelvérzékem és beszédkészségem van, azt hiszem enyém a világ, pedig NEM... Nem múlik el ez sosem, és attól félek, hogy hoz nekem ez még bajt...
2013. szept. 8. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, a második mondatban nem "nem fog menni", hanem *menni fog.
2013. szept. 8. 14:52
 2/5 A kérdező kommentje:
harmadik* :DDDD
2013. szept. 8. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Monnyuk haja zember eccerűnek fogja fő a dógokat, akkó valóban eccerűbbek is. Ha meg szívás van, szívás vóna akkó is, ha bonyolítaná. :-)


Nekem eddig bejött, pedig má öreg vagyok.

2013. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most panaszkodsz, vagy dicsekszel?

Tedd össze a kezed, hogy ilyen vagy és ne akarj leszokni róla! Sokan hálát adnának érte, ha csak fele ennyire lennének optimisták!

2013. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább panaszkodásnak nevezném.
2013. szept. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!