Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről?

Figyelt kérdés

Aki tudja, hogy egy ember(nő) egy sírhoz akar menni, leróni a kegyeletét, és megakadályozza? sőt hogy tovább menjek elkezdi a másik személyt utánozni, hogy ő ki megy gondozni a sirt, "mert annyira szerette az elhunytat" cimszóval.A valóságban viszont gyűlölte a kisöreget.


Ti mit mondanátok egy ilyen -igazából nincs is szó rá, mert ez a szint nem üti meg az ember kifejezést-valakinek mindezek útán?


2013. szept. 6. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit mondanék ennek az embernek?

Mit akarsz ezzel elérni?

Isten szeme minden lát, hiába borulsz a sírkőre.

Kit akarsz megtéveszteni és miért?

Egyébként mi is a történet egész pontosan?

2013. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez az embernek nem nevezhető egyedn nyitotta ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. szept. 6. 16:44
 3/7 A kérdező kommentje:

Isten szeme mindent lát-pontosan. Én senkit nem tévesztek meg, és nem is akarok megtéveszteni.


Én az a nő vagyok aki szerette volna leróni a kegyeletét.

A másik kérdés nyitója meg pontosan tudta, és minden eszközt mkegrahadott azért, hogy ne tehessem.


Pontosan ezért is nyilt a linkelt kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. szept. 6. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány ilyet ismerek! Életében nem nagyon foglalkozik a másikkal, aztán mikor meghal, a világgá kürtöli, hogy mennyire szerette, meg boldog-boldogtalant azzal szórakoztat, hogy ő hányszor megy hozzá a temetőbe, hogy emlékezik meg róla, stb.


Egyébként ha ki akarsz menni a sírhoz, senki nem akadályozhat meg, nincs a sír mellett őrség, menj ki nyugodtan, csak senki ne tudja, mikor és ne foglalkozz azzal, kinek tetszik, kinek nem.

2013. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy megakadályozott?
2013. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 A továbbiak már nem publikusak. Ezt se tettem volna ki kérdésben, ha nem lépte volna meg a buliját.De meglépte.Én meg kiirtam az igazat.
2013. szept. 6. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

De miért zavarja?

Nem az exedhez mész,akkor meg?

2013. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!