Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok fura/különc/defektes?

Én vagyok fura/különc/defektes?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és nem életem a bulizás. Elmegyek és jól érzem magam persze, de évi 10 alkalom kb elég is belőle, mert egyrészt utálom a macskajaj-t, ami egy buli esetében nem könnyen kikerülhető, másrészt a rock zene világában mozgok, viszont a bulik ahova járok a társaságom miatt disco-techno vonal.


Sokan nem értik, hogy ilyen fiatalon, miért nem járok el..volt egy munkahelyem pár hétre szóló szerződéssel, és amíg az tartott, nem akartam bulizni menni, mert ha kialvatlan és/vagy másnapos vagyok harapós és morgós leszek, szóval inkább pihentem. Viszont a kollegáim (18-40) buliztak, másnaposan (is) bejártak és én éreztem furán magam, hogy én meg nem teszem ezt. Persze ez egy stabil határozatlan idős munka mellett nem lenne nekem sem kibírható, de így, hogy pár hétre szólt, mert idény munka volt (félig fizikai, félig szellemi), így szerintem nem hülye a hozzáállásom.


Ti hogy gondoljátok?


2013. szept. 6. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fura/különc/defektes teljesen relatív, nyilván ha a munkahelyeden mindenki nonstop bulizik és te nem akkor te vagy a fura hozzájuk képest, viszont összességében ez a normális, de ezt magadtól is tudhatnád.
2013. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából rengeteg ilyen van, mint te, nézz utána itt GYK-n.
2013. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy stabil, határozatlan időre szóló munkaszerződéssel csinál ilyet az ember legkevésbé, hidd el.

Mert egyrészt egy határozott idejű szerződést a munkáltatónak nehéz felbontani idő előtt, így olyankor bátrabb az ember, másrészt meg ki az a hülye, aki egy stabil munkahelyet el akar passzolni néhány tetves iszákos este miatt.

2013. szept. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen neked van igazad, és nekik nincs. Egyre több kérdést olvasok itt arról, hogy akiknek van valami egyértelműen rossz szokásuk, azok olykor ezt előnyös tulajdonságnak tartják, és lenézik azt, aki nem rendelkezik ezzel a szokással. Ez egyáltalán nem helyes elgondolás a részükről, de sajnos vannak ilyen emberek, egyre többen.

Kitartás!

2013. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sem vagyok az a bulizós fajta, ha voltam is akkor is koncerten voltam, soha nem voltam részeg, nem is nagyon szeretem az alkoholt, én mondjuk inkább metálos beállítottságú vagyok, sajnos a legtöbb zenekar akiket hallgatok nem igazán jön kis hazánkba koncertezni, így emiatt sem járok el túl sűrűn ilyen helyekre. engem is megszóltak már érte, nem nagyon izgat, nem látom értelmét annak, hogy csak azért menjek el valahova, hogy lerészegedjek, kiszolgáltatott helyzetbe kerüljek ezáltal nem tudva magamról... és ezzel a gondolattal a környezetemben nem vagyok, adta az ég, egyedül.

ez szerintem nem különcség, hanem reális gondolkodás.

2013. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,sőt számomra ez sokkal imponálóbb.
2013. szept. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!