Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem írt vissza, talán...

Miért nem írt vissza, talán rosszul fogalmaztam?

Figyelt kérdés
Bejelöltem a fodrászomta facebookon és megkérdeztem tőle így, hogy hol csináltatta a műkörmét, mert én is régóta tervezek feltetetni. Elfelejtettem ott megkérdezni tőle, ezért írtam neki. Így fogalmaztam: Szia! Bocsi a zavarásért, de most jutott eszembe, hogy elfelejtettelek megkérdezni hol csináltattad a körmödet? nagyon szép, és már régóta szeretnék én is felrakatni, csak nem tudom, hogy Győrben hol van olyan szalon, ahol elfogadható áron, igényesen, szépen megcsinálják. Előre is köszi a választ! Rögtön vissza is jelölt, de csak utána írtam neki és láttam, hogy meg is nézte, de azóta se válaszolt. Magamat hibáztatom, mert szerintem úgy hangzik, mintha a munkáját szóltam volna le vagy nem is tudom. Lehet ez jött le neki ebből? Pedig semmi ilyen szándékom nem volt. Most már félek legközelebb elmenni hozzá.
2013. szept. 4. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ebből bármi rosszra lehet gondolni. Lehet elfelejtett visszaírni.
2013. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fodrászodnál érdeklődtél a műkörméről.


Ezzel hogy szólod le a fodrász munkáját? Sehogy.


Ha tényleg csak ennyit írtál neki, egyszerűen nem akart beszélgetni, vagy válaszolni, mert bunkó. Ettől ne érezd magad rosszul. Simán megírhatta volna, hol csináltatta.

2013. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tartott tőle,hogy egy párbeszéd fog kialakulni,amire se ideje,se kedve,se nem éri meg neki,ha rögtön visszaír,így pihenteti a dolgot egy kicsit,aztán megírja a címet,egy váratlan időpontban,amikor biztosan nem kell beszélgetnie is mellé.

én így szoktam ha nincsen kedvem.

2013. szept. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!