Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mégis mit tehetnék?

Most mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen pici vagyok. Én vagyok méretre a legkisebb az osztályban. Nagyon utálom. 36-os a lábam, és még cipőt sem találok magamnak. Pici vagyok, de nem is a vékonyka kategóriából. Az egyik szőke csajszi folyton rajtam röhög. Nem tudok mit csinálni. 160cm magas vagyok, és 50 kg. A barátom szerint pont jó vagyok, de szerintem rettenetesen nézek ki. :( Tudok járni magassarkúban, és szoktam is, de nem találok egy normálisat sem a méretemben. Lehet jobb lenne kinyiffanni? 16 vagyok, és nem tudom fogok-e nőni egyáltalán.

2013. szept. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ibolya te vagy az?
2013. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit írtál, aszerint tökéletes vagy. Az én szemszögemből. Nem vonzanak a ducik, a 160 cm, 50 kilós az esetem. Miért nem örülsz h van barátod, sőt, értékeli azt, amit magadban nem értékelsz? :S


Érdekes, sok magányos duci nem akar kinyiffanni...

2013. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irigykednek! :) A kis lányok (nem kislányok!) nagyon cukik, aranyosak. Fel a fejjel! :)
2013. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan fel a fejjel. Nem vagy egyedül habár én fiú vagyok , de velem is ez a helyzet..Kemény 168 cm vagyok lassan 18 leszek ,de az egyik barátomnak az öccse már most nagyobb nálam pedig csak 13 éves. És mivel kicsi vagyok a lábam is kicsi sajnos,39-40-es. Alig van választék. Nadrágot is alig találni rám , vissza szedtem amit leadtam így megint 62 kg körül lehetek (viszlát lapos has :'( ). Szal hidd el nem vagy egyedül :)
2013. szept. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!