Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a lelkében annak,...

Mi lehet a lelkében annak, akinek 30-on túl még soha nem volt senkije?

Figyelt kérdés
Egy 34 éves nőről van szó, aki még otthon lakik a szüleivel és az életében még soha nem volt egyetlen férfi sem, még csak egy csókot sem kapott. Annyiból áll az élete, hogy reggel elmegy dolgozni, hazaér, segít otthon, majd azután estig könyvet olvas, és ez így megy minden nap. Nincsenek barátai, teljesen magányosan él.

2013. aug. 22. 11:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szerintem már inkább beletörődött ebbe az állapotba, és már annyit leélt férfi nélkül, hogy nem is tudja, hogy kell kezelnie egy ilyen szituációt, mert még csak egy randija sem volt soha.

A szülei nagyon aranyosak, normálisak, de tudom, hogy el vannak keseredve, hiszen csak látják, hogy nem ez lenne a normális. Van még az említett lánynak egy fiú öccse, de az meg teljesen az ellentéte, tele van élettel, nagyon népszerű, jól kereső határozott férfi, akinek komoly kapcsolata van. Külön is élnek már a családtól.

Olyan furcsa, hogy egyazon nevelést kaptak, de teljesen mások lettek. Ami érdekes, hogy a két testvér jól kijön egymással.

2013. aug. 22. 21:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Még lehet szerelmes, és lehet gyereke is! Nem 7X éves csak 3X! Nem kellene temetni ezért. Ő ilyen, nem árt vele senkinek.
2013. aug. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Bárcsak úgy lenne, de azért ilyen előélettel elkezdeni egy kapcsolatot már nem olyan egyszerű. Konkrétan semmi tapasztalata sincs, szóval a gyerekkérdés nagyon odébb van. Attól tartunk, hogy csak kihasználnák.

Sajnos ráutaló magatartás is hiányzik, hogy ő szeretne-e valaha magának valakit, soha ilyen jellegű megnyilvánulást sem hallottam tőle.

2013. aug. 23. 11:44
 14/18 anonim ***** válasza:
De mi ez az atyáskodás? Felnőtt nő, hagyni kell majd kitalálja magát. Az baj hogy nincs barátja, de te ki vagy? Megfigyelő? Valószínű még gyerek szinten van agyilag, elvan a kis világába. Igénytelen valamilyen szinte persze, dehát ez van, hagyd ha őt nem zavarja. Az ember akkor változtat, ha zavarja valami, van igénye másra, vannak szükségletei. Neki nincsenek ezek szerint. Ez így neki kerek.
2013. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
En csak egyet kerdeznek!!Kinek mi koze ennek a nonek a maganeletehez?Lehet,hogy volt valakije lehet nem.Ha 34 eves majd o eldonti mit akar az okos kivulalloknak meg semmi koze hozza!!!
2013. aug. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kívülálló, hanem családtag, ezért úgy gondolom, hogy jogosan aggódhatok érte.
2013. aug. 25. 19:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem jogosan aggódsz. Beszélgess vele, és tőle kérdezd meg, ne intézkedj a háta mögött.
2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Már elnézést, de én mit intézkedem?

Nem szerveztem neki randit, nem adtam fel a nevében társkereső hirdetést..... Annyi, hogy feltettem itt egy kérdést, hogy háta valaki már látott ilyen, és esetleg tud segíteni....ennyi...

2013. aug. 25. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!