Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fejleszti az...

Szerintetek fejleszti az önbizalmat az ordítozás?

Figyelt kérdés
Egyik barátomnak azt javasolta valaki, hogy úgy fejlessze az önbizalmát, hogy kiabáljon. Mindketten kissé bizonytalanok és halk szavúak vagyunk. Úgy döntöttünk, kipróbáljuk a módszert. Sajnos ez egy nagyváros, az erdőbe mentünk ki ordibálni. Jól esett, de végig furán éreztem magam, féltem, hogy valaki arra jár és meglát, meg úgy véltem, gáz, amit csinálunk, és kell lennie valami civilizáltabb módszernek. Szerintetek?

2013. aug. 15. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább arra jó, hogy az agressziót, a feszültséget levezesse az ember. Szerintem ezért érezted, hogy jól esett, pont ahogy a sírás is jót tud tenni az embernek.
2013. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az önbizalmad nem fogja fejleszteni, csak az agressziót adod ki magadból! De ha önbizalmat szeretnél fejleszteni próbálj meg változtatni magadon amit úgy látod hogy nem tetszik. És ha az sikerül akkor nagyobb lehet az önbizalmad!
2013. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 15. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem egy erdőbe mentetek volna ki, hanem pl a nagypofájú szomszédomat üvöltöttétek volna le, na az lenne az önbizalomnövelő. :)
2013. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!