Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől férfias egy férfi? Mi...

Mitől férfias egy férfi? Mi kell azhhoz hogy férfias legyen valaki?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre hogy pl egy 30 feletti egyedülálló gyermektelen nőnek, aki mellesleg tetszik nekem is, inkább a 40 év felettiek jönnek be, mert mennyire férfiasak.

Engem meg a 35 évemmel gyerekesnek tart.


2013. aug. 15. 17:45
 1/5 anonim válasza:

Nagyon sok minden tehet gyerekessé. De nem írtad le konkrétan a jellemvonásaidat, ezért csak találgatni tudok, és tapasztalatból leírni, hogy milyen egy gyerekes férfi:


- Mindenen megsértődik, nem érti a viccet

- Ezzel ellentétben nagyon szeret másokat nagyon megbántani, és idiótán röhögni hozzá.

- Aki állandóan szórja a pénzt mindenféle marhaságra

- Felelősségérzete nulla

- Állandóan viccelni próbál, csak nem jön össze

- Bizonytalan, unalmas....


Vagy ilyenek... nem tudom, fogalmam sincs hogy milyen vagy... de nálunk ezek teszik nagyon gyerekessé a fiúkat és férfiakat.

2013. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől férfiasodna le, ha még véletlenül sem veszi senki férfiszámba? Azonnal megváltozna.
2013. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Férfias férfi: határozott, nyugodt, megbízható, racionális, tudja merre tart az életben, nem picsog. Nem feltétlenül korfüggő, inkább fejben dől el. Találkoztam már alig 26 éves férfias férfival és 50 feletti gyerekessel is. Persze tény hogy a korral edződik az ember.
2013. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Engem meg a 35 évemmel gyerekesnek tart."


Ő a gyerekes.

2013. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nos hogy a te felsorolásod alapján írjak:


Mondjuk régebben sértődékenyebb voltam, értem is a viccet, csak nem nagyon szeretem ha rajtam, velem viccelődnek.

Nem szeretek megbántani senkit, az idióta röhögés se jellemző rám

A pénz szórás meg nem igaz. Inkább kölcsön adok, mert megtehetem, és örülök ha segíthetek, bár a saját pénzem "behajtani" már más kérdés.

A Felelősségérzet. hm. erre most nem tudok mit mondani. Természetesen van.

Előfordul hogy egy-két viccem nem jön be, de sokminden már fejben eldől nálam, igy ha ilyet tudnék, akarnék mondanék, inkább csendben maradok.

Bizonytalan, unalmas. Néha igaz mindkettő, bár az első nem jellenző, a másodikat meg nem hiszem, még nem mondták rám, csak esetleg én érzem néha annak magam.


A lány viszont kétségtelen gyerekes, főleg ha arra gondolok, hogy a facebookon is egyszer letilt, visszavesz.

Mellesleg csendes, visszahúzódó a lány... (32éves)

2013. aug. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!