Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leírjam vagy ne (lent magyaráz...

Leírjam vagy ne (lent magyarázat)?

Figyelt kérdés
Két nem túl intelligens lány kitalálta,hogy én meg a barátnőm "betegek" vagyunk mert poénból verekedtünk párszor,és ebből egy kisebb balhé lett,és mindenfélét kitaláltak.Most találtam egy videót amin ők ketten visítoznak meg ordítoznak és olyanok mint az elmebajosok,de szórakozásból osztották meg.Odakommenteljek egy kis kedvességet,hogy akkor most melyikünk is a beteg? Olyan szívesen tenném. Amúgy elég felkapottak a környéken,tehát lehet hogy páran elkezdenének nekem ugatni a neten.Vagy hagyjam és ne foglalkozzak velük? Szeretem kimondani a véleményem,de most bizonytalan vagyok megéri e,vagy utána még több hülyeséget kerítenek az egészből.

2013. aug. 15. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ami a szíveden az legyen a szádon
2013. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha véleményt nyilvánítasz, mindig úgy tedd, hogy biztosan nálad legyen több ütőkártya.
2013. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 intrepid ***** válasza:
100%
Kommentelj, úgy szép az élet, ha zajlik.
2013. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!