Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeret valaki olyan...

Csicsikusz kérdése:

Miért szeret valaki olyan oldalakat nézegetni, ahol hullákról vannak fent videók meg képek és viccelődik, gúnyolódik mások halálán?

Figyelt kérdés
attól félek ez valamilyen pszihológiai betegség :/ ,vagy talán ez a tulajdonság arra utal h az illető nagyon erős szellemileg?
2013. aug. 4. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:

arra biztos nem bizonyíték hogy "vki erős".

szerintem ez inkább beteges, nagyon is az.

2013. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 unbelieveable ***** válasza:
Szerintem nem attól lesz valaki erős, hogy "viccelődik, gúnyolódik mások halálán". Ez inkább szánalmas, szerencsétlen ember (jobb esetben) nem tehet róla, hogy hogyan halt meg... Ez inkább beteges.
2013. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért mert:

1. a szülei nem nevelték meg

2. nincs benne empátiának a szikrája sem, ezért egy érzéketlen szar ember

3. még nem érte semmilyen veszteség a családjában

4. nincs eleresztve IQ-ügyileg

5. egyszerűen egy b*rom


Egyszer feltévedtem erre az oldalra, és tapasztaltam miről beszélsz. Undorító, hogy ilyen mások halálából gúnyt űző genetikai hulladékok egyátalán létezhetnek.

2013. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább arról van szó, hogy az illető nagyon nem tud mit kezdeni a halállal, és ezért kell állandóan ezzel foglalkoznia. Nem nyugodhat, mert nem tudja hova tenni, de ezt magának sem meri bevallani, így inkább megpróbálja ország-világnak azt hazudni, hogy őt aztán hidegen hagyja az egész. Persze azok a dolgok is lehetnek, amiket előttem írtak, de szerintem ilyesmi is lehet egy ilyen emberben.
2013. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Szerintem inkább arról van szó, hogy az illető nagyon nem tud mit kezdeni a halállal, és ezért kell állandóan ezzel foglalkoznia"

ez tetszett :)

végülis a halál bárkivel megtörténhet aki nem vigyáz eléggé. valljuk be. véletlenül szembejön egy kamion alvó sofőrrel a busszal amin épp utazol, rá esik a fejedre egy rozsdás vödör az égből, motorozol és véletlenül megcsúszol 1 kavicson aztán már szét is robbant a fejed, vki felakasztja magát és még sorolhatnám :P

úgy értem az ilyen halottakkal gúnyolódó emberek bénának, gyávának nevezik a halottakat és legtöbbször joggal teszik :)

2013. aug. 4. 20:16
 6/8 tetris ***** válasza:
100%

Márpedig én is úgy gondolom, hogy azért nézi ezeket a hátborzongató dolgokat, mert képtelen feldolgozni. Nem tudja hova tenni a halál fogalmát, talán nagyon fél is tőle, és a félelmét próbálja úgy kordában tartani, valahogy fékezni, hogy újra és újra ilyen képeket, videókat nézeget.

Az, hogy viccelődik, gúnyolódik, talán elleplezése lehet ennek a tudat alatti félelemnek. Önmaga előtt is próbálja tagadni, hogy mennyira felzaklatja ezeknek a dolgoknak a látványa. Ezért menősködik, gúnyolódik.

2013. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Osztom 4. válaszoló és Tetris véleményét. Annyival kiegészíteném, hogy azok mellett, akiket ők írtak van még egy csoport, akik annyi halottat, halált láttak, hogy már teljesen hidegen hagyja őket a dolog.
2013. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CaptainCannabis válasza:
Hát, én végig olvastam a válaszokat és 1 csoport kimaradt még....akik tényleg betegek....szóval én magamat nem sajnálom szidni....imádom a hullákat, a vért(imádom az ízét megőrülök érte)...és csak az öngyilkosokon szoktam nevetni....a többit csak élvezettel nézem és jó magam sem félek a haláltól....annyian haltak már meg körülöttem, hogy szinte már szeretem...és a poén a dologban, hogy nem vagyok kis nyafka emós, csak egy hiphopos arc ;)
2013. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!