Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van hogy én nem tudok...

Miért van hogy én nem tudok úgy aláírni mint sokan mások?

Figyelt kérdés
Sok embernek az aláírása különleges, nagy görbe vonalakkal, mintha rajzolva lenne, nem is lehet kiolvasni. Én viszont még mindig ugyanúgy írok alá mint iskolában. Ez hogy alakul ki valakinél? Más is van így vele?

2013. júl. 24. 15:04
 1/3 anonim válasza:
én 1x vagy 3 órát gyakoroltam mire meglett a tuti stílus, azóta azt használom.
2013. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is vagy 2-3 órát gyakoroltam mire meglett a jó aláírás, mivel olyan munkahelyem van ahol alá kell írnom nekem is a szerződést mivel ügyintéző vagyok így arra elég pár karcolás csak legyen meg a kezdő betű amiből kiveszi az ember hogy kié.

Vagy 3 órán át gyakoroltam mire meglett a normál aláírásom ami olvasható azt a saját ügyeimre használom, a melóhelyemen meg csak a kezdőbetűm odakarcolva igényesen majd pár hullám meg egy vessző és megvan.

A saját nevemet is nem túl olvashatóan írom, de azért mégis kiveszi az ember ha hivatalos papírt írok alá.

2013. júl. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Húú ez bennem is mindig kérdést vetett fel.

Ha olyan munkahelyed van, ahol többször kell aláírnod a dolgokat, akkor egyszer csak észreveszed, hogy mindig ugyanúgy írsz alá, azaz krix-kraxot. :)

Nálam is így volt!! Én is "aggódtam", hogy iskolás aláírásom lesz mindig, de hidd el, ha sokat írsz alá, akkor meg fog változni!

2013. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!