Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért mondják azt...

Szerintetek miért mondják azt rám mások, hogy okos vagyok?

Figyelt kérdés

A volt osztálytársaim folyton azt mondták rám, hogy okos vagyok és mindent tudok. Én valamiért ennek ellenére jóformán mindenhez hülyének tartottam magam, valamiért úgy voltam vele, hogy semmihez sem értek, semmit nem tudok és mindenki okosabb nálam. Még a tanulmányi átlagom is csak négyes körül volt és csak egyszer volt 4,6-os átlagom, s az érettségik közül is csak 2 sikerült ötösre a 6 tárgyból. :-( Az eredményeim is láthatóan teljesen pocsékok, nem értem miért tartanak/tartottak okosnak. :-/

Nem csak az osztálytársaimmal vagyok így, a közeli ismerőseim is valamelyest okosnak tartanak. :-/

Szerintetek?



2013. júl. 21. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Engem mindenki hülyének tart és néz pedig nem vagyok az, érdekes paradoxon ez kettőnk közt.
2013. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%
Talán úgy gondolják, hogy nem a tanulásban vagy okos, hanem úgy alapvetően az életben/élethez.
2013. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy valaki okos nem attól függ, hogy milyen tanuló
2013. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam erről egy jó mondást, ami szó szerint már nem jut eszembe. Okosnak csak a buta ember hiszi magát, a valóban okos ember mindig azt nézi, hogy mit nem tud, ezért folyton hülyének érzi magát. Valószínűleg tényleg okos vagy, de ne bízd el magad.
2013. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt honnan tudjam neked megmondani sok-sok kilométerrel arréb a monitor előttről? Ezt tipikusan egy ilyen "biztatást várok, ezért sajnáltatom egy kicsit magamat"-kérdés, körülbelül egyszerűbb lett volna azt írni, hogy:

"Ugye milyen okos vagyok?

Mindenki azt mondja rám, hogy nagyon okos vagyok, olyan okos, hogy az agyamat egy csapat UFO el is akarta rabolni a minap, hogy tanulmányozhassák mérhetetlen fantasztikusságát, de itt jön a szomorú csavar: hiába írom le magamról, hogy mennyire okos vagyok, én persze nem hiszem el, hiába vagyok nagyon-nagyon okos.

Szóval leírnátok nekem, hogy milyen okos vagyok, hogy hízzon az egóm?

Köszike."

Elég átlátszó ez a kérdés, már bocs. :D

2013. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!