Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért és hogy lesznek a mai...

Miért és hogy lesznek a mai fiatal lányokból ilyen nevetséges, buta és k****s csajok? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan mondom, a lány oszt.társaim szinte csak ilyen tükörben pózoló, "húdemenő" félék, és már annyira unalmasak, hogy órán festik a körmüket, ésatöbbi. A lényeg, hogy nem értek valamit:

Mi veszi rá őket, hogy ilyen ostobák és undorítóak legyenek?

Komolyan nem értem, mert pl. én és még néhány fiatal nem lesz áldozata ezeknek a "vírusoknak", de akkor is elrettentőnek tartom, hogy ilyen a generációm, pedig semmi okuk sincs rá, hogy villantsanak a facebookon és valóéletben is néha.

Az ilyen típusú lányhoz is szól a kérdés: Miért lettetek ilyenek? Népszerűek akartok lenni és ezért? Vagy csak a fiúk érdeklődését akarjátok így felhívni magatokra? Vagy mi vesz rá titeket, hogy cirkuszi bohócot csináljatok magatokból?

16/L


2013. júl. 20. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Kukit akarnak és így előbb megkapják. :D
2013. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer annyi idős vagyok, mint te, és amikor én voltam gimis, én is detto ugyanezen törtem a fejem - akkor is tömérdek ilyen csaj volt, csak nem neten tették az agyukat (pusztán mert nem volt). Fősulin meg még több (szar helyre jártam).

Máig nem fejtettem meg mi a francért olyanok, amilyenek.


Ha vigasztal, az ilyesmi nem csak a "mai" lányok hülyesége.

2013. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt sugározza a média. Milyen nők vannak ott, kik a népszerűek? Csupa smink meg szilikon, és persze minél több pucérkodás. Szépek ( legalábbis annak vannak beállítva), "híresek", és minden pasi rájuk vágyik... Az más kérdés, hogy ezekből igen kevés venné őket komolyan...
2013. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Divat negatív hatása,az emberi elme könnyen manipulálható.Mai divat:legyünk ku*rvàk,selyem fiuk.

18/F

2013. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak agyatlanok. Ha egy csöpp eszük volna... Ugyeugye? :)
2013. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!