Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezt tenné, vagy...

Szerintetek ezt tenné, vagy bízhatok benne? Egyáltalán lehet a nevemen ennyi munkával?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy egy barátommal nekiálltunk készíteni egy képregényt. A helyzet az az, hogy az én ötletem volt, és ez nekem nagyon fontos. A felosztás úgy lenne, hogy én felelek a történetért ő a rajzokért. Én is jól tudok rajzolni, de azzal nem vagyok elégedett és még minimum 1 év folyamatos intenzív gyakorlás kéne hogy beérjem, viszont a történetek ömlenek belőlem és nem szeretném az időm pazarolni. Sokak szerint írónak kéne lennem, viszont én mindenféleképp képregényt akarok készíteni. Ezért 4 évvel ezelőtt elkezdtem fejleszteni a a rajztudásomat, és elég jó szinten vagyok, de nekem nem elég. Az illető egy barátom (nem közeli "köszönünk és néha beszélünk" barát) és ő hihetetlenül jól rajzol. Ezért kértem meg, hogy míg én a történetet írom, addig ő feleljen az illusztrációkért. Viszont egy kicsit félek, hogy tényleg rá lehet-e bízni. Mert rögtön belement, de utána egész végig azzal győzködött, hogy adjuk ki és gazdagodjunk meg belőle. Én viszont az interneten szeretném közzétenni ingyenes formában. Szerintetek képes lenne megpróbálni eladni? És szerintetek lehet egyáltalán az én nevemen is mikor csak a történetet találom ki? Úgy terveztük, hogy úgy fog szerepelni hogy Történet: (ÉN) Illusztráció: (Ő). Szerintem a rajzok nehezebbek, szóval neki több munkája lenne, ezért nem igazán tudom, hogy én nekem van-e jogom szerepelni rajta. Esetleg egy álnév ami kettőnket takar lehetne megoldás?
2013. júl. 5. 20:15
 1/3 fastresponse válasza:

Hát próbáld meg vele egyszer nézd meg mit csinál teszteld le stb... Persze,hogy szerepelni kell a nevednek rajta te vagy a történet írója ő csak lerajzolj neked amit te kigondolsz. Én fotós vagyok van egy "barátom" aki photshop designer. A photoshopolás nehezebb mint a fényképezés még is az én nevem van a fotókon az ő neve csak másodlagos.


UI:Ha nem lenne szöveg akkor csak egy sima kifestő lenne :D


~Ric~

2013. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fastresponse válasza:

Ja és szerintem is az ingyenes a jobb utána lehet fizetős,ha már ismernek. :)


~Ric~

2013. júl. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az író és az illusztrátor egyenlő rangú egy munkában! Amúgy meg, miért ne lehetne kiadni?
2013. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!