Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt 17-18év körüli fia...

Van itt 17-18év körüli fia akinek hosszabb haja van? És szívesen ismerkedne egy normális lánnyal?

Figyelt kérdés
Mint pl ez a hajtípus [link] ?

2013. júl. 5. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, és szívesen ismerkednék.

Általában hosszú hajam szokott lenni, most éppen nem az, de növesztem.

2013. júl. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nincs fiam, és nem ismerkedem lányokkal, mert hetero vagyok
2013. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. 17 vagyok lehet, hogy hülyén hangzik de szerintem túl fiatal vagyok hozzád:c


2.*fiú

na sajnálom, hogy elírtam:D

de azért vicces vagyxd

2013. júl. 5. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Na szép. Hajstílus alapján választasz párt?

Ha normális lány lennél és tényleg annyira magányos hogy itt keresgélsz, akkor szerintem pont leszarnád, milyen a haja a srácnak -.-'

2013. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesz ilyen ember is.. Nem, nem a haj alapján döntök csak előnyben részesítem a fiúkat és 17 vagyok most mit izélsz? Szerintem ennyi idősen még lehet "válogatnom". És amúgy sem említettem, hogy szörnyen magányos lennék. Csak szimplán ismerkedni akarok. Ennyi.
2013. júl. 5. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár nem szívózni akarok, ez az "unatkozok, hirdetem magam GyK-n, ismerkedjünk cucc"... azt ne itt tedd, jó? Légy szíves. Az embernek egy szempillantás alatt felszökik a vérnyomása, amikor már a 34. ilyen kérdést olvassa. :)
2013. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!