Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Testbeszéddel kapcsolatos...

Testbeszéddel kapcsolatos kérdés, amiben gyorsan segítségre van szükségen?

Figyelt kérdés

Remélem eltaláltam a kategóriát...


Szóval,a munkám során elég sokat foglalkozom az emberek testbeszédével.Úgy vettem észre,hogy elég jól is értem és a külső visszajelzések is elég pozitívak :)


Most viszont akadályba ütköztem,mert van valaki aki vagy direkt,vagy önkéntelenül,de hülyére vesz.Mégpedig azért,mert nem olyan a testbeszéde,mint amilyennek lennie kellene.


Folyamatosan váltogatja az illusztrátorokat és a manipulátorokat,függetlenül attól,hogy igazat mondd-e vagy hazudik.Tettem fel kontrollkérdéseket és használt közben manipulátort.Sokszor szorítja össze az ajkait és emeli meg a bal vállát.Eddig még nem sikerült rájönnöm ezt miért teszi,mert teljesen rendszertelenül csinálja ezt is.


Nem tudom eldönteni,hogy simán csak hülyére vesz,ezt élvezi és ezért látok néha gúnyos vigyort az arcán,vagy teljesen önkéntelenül csinálja ezt.

Hogyan tudom ezt kideríteni? Kontrollkérdéseken kívül persze...



2013. jún. 28. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy hülyére vesz.

Ugyanakkor az illusztrátorok és a manipulátorok rendszertelen, vagy nem megfelelő használata utalhat arra hogy az illető szociopata (vagy ez ki van zárva?)

2013. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt munkahelyen csinálja?Esetleg nekem is segíthetsz,mert ,,látom''te nagyon értessz ehhez
2013. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szociopata,ez 100%.Gyanítom egyébként,hogy simán csak hülyére vesz és ezt nagyon is élvezi,a gúnyos vigyorgása is erre utal.
2013. jún. 29. 13:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Az általad hamisnak ítélt illusztrátorokat és manipulátorokat hagyd figyelmen kívül.

Egyébként mit dolgozol (ha nem titok)? Egyébként ha látod a gúnyt az arcán, akkor direkt csinálja.

2013. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben megpróbálkozom vele.

Egy olyan cégnél dolgozom,ahol emberekkel foglalkozunk és segítünk rajtuk,ha hagyják.Voltak régebben "kötelező olvasmányok" és köztük volt a Testbeszéd című könyv.Nagyon megtetszett és elkezdtem magam képezni önszorgalomból.

2013. jún. 29. 14:39
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 29. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Látszik,hogy te is csak magaddal foglalkozol,ha más kérdez valamit,azt figyelmen kívül hagyod!Ha olyan jó vagy ebben,akkor nem értem,hogy legalább a negatív testbeszédre ráismerhetnél
2013. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mire nem válaszoltam?
2013. jún. 29. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Mind1,bocs,lehet,hogy már írtál neki!
2013. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jav.:vagyis bocs,ha rám gondolt,akkor már írt nekem:Dkicsit máshol járok
2013. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!