Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van ezzel így?

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Miért nyugtat meg egyeseket,köztük engem is,hogy itt olvasgatva azt tapasztaljuk,hogy sokan mások is hasonló gondokkal küzdenek,mint én/mi,saját magunk??

Vagy ezzel nincsen mindenki így??


2013. máj. 26. 15:09
 1/9 anonim válasza:
13%
nem, én azért járok, hogy röhögjek rajtatok
2013. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha valakinek ennyi öröm jut az életben, ugye kedves előző válaszoló ;)

Azért nyugtat meg mert látod, hogy másnak is lehet szar élete, másnak is lehet peches időszaka, más is lehet beteg.

Én mondjuk szeretek válaszolgatni az ilyen kérdésekre azért járok ide.

2013. máj. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló,te egy ge@i alak vagy,szánalmas.miért nem mész inkább bulizni??
2013. máj. 26. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, megnyugtatja az embert, hogy nincs egyedül a problémájával. Meg a válaszok sokszor erőt adnak ahhoz, hogy az ember változtasson és pozitív irányt vegyen az élete.
2013. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat,és várok még hozzászólásokat.Így h látom mások is küzdenek hasonló gondokkal,mint én,nem érzem magam akkora csődtömegnek,mint eddig.
2013. máj. 26. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Erről van szó :) Itt nem ítélnek el NAGYRÉSZT, és nyugodtan kiöntheted szíved. Nem ismernek, mégis hajlandók segíteni :)
2013. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,eddig azt hittem,hogy amiket én érzek olyan különösek és érthetetlenek,hogy senki más nem érzi.

De itt már nagyon sok olyan személyt láttam akik pont ezeket érzik és abban a helyzetben vannak mint én,

ez sokszor megnyugtat.

2013. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,már sokkal kevésbé érzem magam zakkantnak..

Aranyosak vagytok,h írtok.

2013. máj. 26. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is megnyugtat
2022. szept. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!