Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet igy elni ezzel a...

Angelo99 kérdése:

Hogyan lehet igy elni ezzel a tudattal vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Regebben ment a valovilag ment 2021 marciusaban lett vege es odairtam hogy bunda volt es meg valami vulgaris szoveget. Most folyamatosan azt erzem hogy megkapom a buntetesemet erte elnyerem sokszor olyan rossz gondolatok is kinoznak mivel eletem soran nagyon sok rossz ert engem mint ha esnek folyamatosan azt erzem kiboknek az ablakon egy mondat a múltban nem teheti tönk re ah eletemet.Pszihiaterhez is jarok..Hiaba probalom a gondolataimat elterelni nem tudom.Ilyen letezik?
ma 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi változás az agyadban azóta sem? https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


Tessék, Angelo problémája.


Tényleg nincs isten, egyre biztosabb.


"Akkor karma igen 2019ben isairtam ment a valovilag robikanak kelett volna megnyernie bubda volna ennyi erovel fel is robbanthattam volna rtlt.Most tartok attol higy ezert negoknek engem ugye ahol oebz van ott hatalom us es kehet valami rendor us benne van.Hukyeseg ugye ezezert higy banthatnak??"

ma 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!