Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is hasonló érzés fog el...

Mást is hasonló érzés fog el mikor nosztalgiázik?

Figyelt kérdés
Ma úgy döntöttem szelektálom a telefonom, és rábukkantam régi képekre, messenger üzenetekre, jegyzetekre meg ilyenekre, és huh… leírhatatlan érzés fogott el. Először jó volt, sokat nevettem, de aztán jött egy szörnyű rossz érzés. Úgy éreztem hogy megszakad a szívem. De nem értem miért, mert ha belegondolok, akkoriban is voltak nehézségek az életemben, talán nem akkorák mint most, de voltak. Viszont azóta elveszítettem a barátaimat, és a társasági életem is. Talán ez miatt lehet? Titeket milyen érzelmek fognak el mikor nosztalgiáztok? Bocsi ha rossz kategória.

tegnap 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
tegnap 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Passz. Mindig törlöm a netes beszélgetéseimet, a csajok fotóit is, szakítás után.
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Katona Dius ***** válasza:
100%

Yap. Persze akkor is voltak gondok, amik akkor akkorának tűntek, mint a mostaniak most. De nem is ezért kap el ez az érzés.

Hanem csak sajnálom, hogy elmúlt az az idő. Ami érdekes, mert nem mennék vissza egy napot sem, elégedett vagyok a mostani életemmel. Talán azért van ez az érzés, mert olyankor az is eszembe jut, hogy kiket veszítettem azóta. Mikor látok egy képet, ami 10 éve készült, eszembe jut, hogy akkor még élt mamám is. És sajnos ahogy öregszünk, egyre több embert veszítünk maga mellől.

Mondjuk ez nem sokáig lesz gond. Mármint a képek visszanézése. Régen készültek fizikai fotók, azok megmaradnak. Nekem pl egy kékhalál miatt nagyon sok elektronikus képem elveszett pár éve (hülye voltam tudom, de valamiért nem használtam felhőt). És a telefonos képeket meg sosem szoktam kinyomtatni/előhívnatni.

Vagy csak én vagyok így? Hogy nem hívatom elő a telefonos képeket? :D

tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is
tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én előszoktam. Jó pár fotóalbumom van. :)
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Utólag meglátjuk, hogy az adott időben, mik voltak a szép dolgok, és ha bár az idő, telik sokszor megszépíti a dolgokat. A mai viszonylathoz képest, meg rájövünk, hogy mi minden nincs már meg nekünk abból az időből. Persze, ezek szomorú dolgok. Én visszamennék az időben legszívesebben, mert volt egy időszak, ami hiányzik nekem.
ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!