Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az első oldal, amit reggele...

Mi az első oldal, amit reggelente meglátogattok a neten?

Figyelt kérdés
Nálam pl: az időkép.Hu

#Netes szörfölés
tegnap 23:09
 1/4 Katona Dius ***** válasza:
100%

Spotify - kis reggel kezdős zene indít (bár ez inlább applikáció)

GYIK - közösségi médiát (FB, X, Insta) egyáltalán nem használok, ennek az oldalnak vagyok a rabja sajnos :D

Gmail - megnézem a magán és céges maileket, amik előző nap délután vagy éjszaka érkeztek (a cégesre sokszor az éjszaka közepén is érkeznek)

tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori. :D Kávéval kiülök az erkélyre és végignézem az oldalt, a megválaszoltjaimat, új kérdéseket, stb. Utána szoktam ránézni a Messengerre, ki mit írt, megnézem a Youtube Studiot, hogy áll a csatornám, ilyesmik.
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Óra alkalmazás, ébresztő kikapcsolása
ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggelente annyora nem nézek semmit, bár ez értelmezés kérdése. Kelek 6kor edzek 7ig, aztán pihenésként ránézek a messengerre hogy írt-e valaki fontos, vár ez nekem már inkább délelőtt a fejemben mert rég felkeltem.
ma 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!