Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utcai árus erőszakoskodik,...

Ha utcai árus erőszakoskodik, hogy szoktátok lerázni?

Figyelt kérdés
Padon ültem egy nő odajött, hogy 15 000 ft-ért vegyek parfümöt. Félóráig fárasztott. Nagyon erőszakos volt. El is tudják az ilyenek sírni magukat ilyenkor és ha nem veszek azt mondja rossz ember vagyok. Ilyenkor mit csináltok?
ma 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elküldöm őket a picsába, ha sokadjára sem érti meg, hogy nem akarok venni tőle semmit.
ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer a helyi Tesco parkolójában kapott el egy igencsak erőszakos és értetlen alak, szintén pacsulit árult. Párszor nemleges választ adtam, bár elég kedvesen, mondván én nem szeretem az ilyent. Erre még jobban belelovalta magát. Csak úgy tudtam lerázni, hogy hangosan, hogy mások is hallják, rászóltam, hogyha nem hagy engem békén azonnal, kihívom a rendőröket. Egy szó nélkül odébb állt, pedig előtte percekig próbáltam lerázni.

Én sem gondoltam volna, hogy ilyen jól beválik, de az sem kizárt, hogy volt már dolga rendőrökkel és ezért lécelt le olyan gyorsan.

ma 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felállsz és arrébb mész. Nem hagyod magad félóráig fárasztani. Ha nincs kedved arrébb menni, akkor úgy ráordítasz, hogy neki viszont legyen. Nincs nekik fölösleges idejük létre nem jövő üzletekre pocsékolni. Azért maradt, mert reményt adtál neki azzal, hogy nem hajtottad el.
ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ránk késeket akartak tukmálni, egy nagyobb piac parkolójában. Halál félelmem volt már a végén, annyira erőszakos volt és fenyegető. Azóta sem féltem annyira semmitől, azt mondtam itt a vég. Szerencsére a kísérőnk elzavarta, de neki is visszaállt.
ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sem állok, oda se nézek, megyek tovább előre nézve. Főleg a cigányoknál.

Egyszer volt olyan, hogy utazásból jöttünk haza és nagyon siettünk, mert szükséges volt. Meg akart állítani egy pénzt kéregető fiatal fiú, de párom azt mondta neki gyorsan, hogy "bocsi, sietünk, mert mindjárt beszarunk". És ez igaz volt. A gyerek úgy meglepődött, hogy elnevette magát, mi meg tovább szaladtunk.

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy éhes csóró vagyok én is és testvértől nem kéregetünk. Beválik. :D :D
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 és valahogy mindig ilyen kövér puhosok tudnak kérgetni, mert éhesek. Hát nem csoda, akkora belet teletömni...
ma 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

" persze, de számlát kérhetek" :)


Nincs mit srácok.

ma 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ha van "pofád" akkor pofátlanul kell velük alkudozni és mondani, hogy például, hogy uram.. ismerem a piacot, legyen 3000 Ft. Aztán ha látja, hogy téged nem tud "átbaszni" a kamu parfümmel, akkor ot fog hagyni :D


Egyszer megtalált Xerjoff parfümmel egy roma gyerek és nyilván kamu volt 20 ezer forinért a majd 100 ezer forintos parfüm, így azt mondtam, hogy 3 ezret adok érte. :D Annyiért nem akarta odaadni, aztán mondtam, hogy 4 ezer az utolsó. Anyiért se.. és el is ment. 😅

ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!