Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi milyen korig alapíth...

Egy férfi milyen korig alapíthat családot? Mi az a pont, ahol ha eddig nem érdekelte ez, akkor inkább most már hagyja is :D

Figyelt kérdés
tegnap 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Párja bármikor lehet, egészségi és anyagi biztonság mellett még gyereket is vállalhat, ha fel tudja nevelni.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 család alapítás alatt azt értem, hogy arra adni a fejet, hogy létrehozni és felnevelni néhány embert, nem csak a párkapcsolatot.
tegnap 22:10
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
60éves korig kb
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
"ha fel tudja nevelni" - Ma Magyarországon 10-ből 4 férfi nem éri meg a nyugdíjkorhatárt..
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nagyon maximum 38-40.


Tudom, utána is tud gyereket csinálni, de na, azért senki nem akar öreg szülőt, és nem jo buli, ha valakinek 25 évesen már 65-70 éves, lerobbanóban lévő apja van (persze, lehet valaki fiatalos, de mind tudjuk,milyen az átlag magyar férfi).

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
100
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem olyan 45ig simán.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Max 40. Legalább a gyerek esküvőjét, unokákat érje már meg az ember. Én biztos nem vállalnék gyereket 40 felettivel, de ott is maximum végső esetben, ha úgy alakul az életem, nagy a szerelem, stb, amúgy a 30-as évek eleje-közepe inkább, ami ideális.
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Jó hülye érvek. Mond ezt annak a gyereknek akinek 30,40 vagy akar 25 évesen meghaltak a szülei. Mamám 42 évesen szülte nagynénémet, most 87,teljesen egészséges, szellemileg is. Férjem 43 évesen lett apa, hát elnézve a gyerekünk csoporttarsai apját.. Ő nem olyan, hiába idosebb. Most 47 éves de még gondolkozunk legyen-e második.
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 he84 ***** válasza:
58%
Ez adott embertől is függ, , mint egészségi állapot, mint hajlandóság, mint van-e rá elég pénze, van-e hozzá ideális partner éppen, vagy nincs, aki szintén akar-e gyereket. De hogyha csak a kort nézzük, akkor 40-45, azért 45 felett már sokkal kevésbé.
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!