Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Voltatok már olyan...

Lányok. Voltatok már olyan pasiba szerelmesek, aki nem viszonozta?

Figyelt kérdés
Aki igen, honnan jöttetek rá?

tegnap 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű volt rájönni, hogy nem viszonozta, kerekperec megmondta, hogy nem akar tőlem semmit. Nagyon fájt, bőgtem is sokat, de aztán elmúlt.
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerelmes nem, maximum tetszett olyan, aki nem viszonozta. (Mondjuk nem derült ki, de gondolom léptek volna, ha bejöttem volna nekik, ugyanúgy viselkedtem velük, mint azokkal, akikkel aztán alakult is valami.)

Olyan volt, hogy párkapcsolatban voltunk és egy fszparaszt lett az illető már pár hónap után, de itt nem elmélkedtem sokáig, hogy most akkor vajon nem szeret vagy mi van, hanem idővel szimplán én szerettem ki belőle a viselkedése miatt és szakítottam. Gondolom ő sem volt szerelmes, de szerintem ezen a ponton ez lényegtelen, nyilván nem változtatott volna sokat az sem, ha szerelmes de szimplán bunkó.😃

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak olyanba
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig csak ilyen srácokba voltam szerelmes. Leginkább a velem való beszélgetés közben adott reakciókból, de olyan is volt, aki megkérdezte egyik közös haverunk, "hogy hívják azt a nyomit?", amikor nem tudta, hogy hallótávon belül vagyok. És utána rólam volt szó, de legalább a haver rendes volt, és rászólt, hogy ne hívjon így többet.
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt.
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilvan mindenkinek volt legalabb 1 ilyen. Sot. Elis hagyott azert akibe szerelmes volt
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!