Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem van egyre több...

Csak szerintem van egyre több olyan ember, akiről a külső megjelenése alapján nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy lány vagy fiú az illető?

Figyelt kérdés
okt. 12. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Már a kifutó modellekről sem tudom, pedig a 80-90-es években még egyértelműen nőies arcú nők vonuktak.
okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egyre több van, mivel egyre elfogadóbbak vagyunk. Nekem nincs bajom vele, de azért tud bőven kellemetlen helyzeteket okozni amikor meg kell kérdezni hogy fiú vagy lány.
okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően nekem sincs vele problémám, csak kicsit értetlenül néztünk egymásra az egyetemen a szaktársaimmal, amikor egy fiúnak kinéző évfolyamtársunk az első nap bement a női mosdóba.
okt. 12. 17:09
 4/8 kürtőskalácska ***** válasza:
55%

Én nem látok több ilyen embert.( lehet csak nem veszem észre őket vagy olyan helyen lakok ahol nincs belőlük sok)

Ilyen barátom viszont van akiről nem lehet egyből megmondani,hogy nő.

De ő mondta már nekem,hogy leszbikus.

okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Fiatalok körében szerintem sok a lánynak látszani akaró fiú.
okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Azok a bundesliga hajak mikor is voltak divatban? 80as évek? Szerintem akkor nehezebb volt.
okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Hát ja, most már divat, hogy valaki non binary (meg van még pár fajtája ennek), ezért épp

az a célja, hogy ne lehessen megmondani róla, milyen nemű, mert egyiknek se érzi magát.

okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyre gyakoribb ez, valóban.
okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!