Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok egy csicska?

Miért vagyok egy csicska?

Figyelt kérdés

Most így reggel gondolkodtam el, hogy én lényegében egy csicska vagyok.

Kényszeresen segítenék mindenkinek és sajna teszem is. Tegnap beszélgettem egy ismerőssel, mondta, hogy viszi az autóját festetni, de műszaki nincs rajta, én meg tök rosszul éreztem magam mert nem tudok neki segíteni mivel egy sedanom van amin nincs vonóhorog és teljesen magam okolom amiért anno nem valami nagyobb autót vettem mert azzal tudnék segíteni vontatni.

Múlt nyáron jöttek haverok hozzám nyaralni, akkor meg autót akartam venni pont és az volt a prioritás, hogy elferjen benne mindenki plusz a csomagok, de nem vettem meg ami tetszett mert abban nem volt nagy a csomagtartó végül Apa odaaadta egy hétre a kocsiját és abba befértúnk.


Maradva az autós vonalon.. mert sokat megyek sajna autóval, tegnap megláttam egy embert aki kereket cserélt voltak mögöttem ezért elmentem a lehajtóig majd vissza ez kb. 5km és amikor visszaértem már pakolt vissza mindent a srác, tökre lelombozott, hogy nem voltam gyorsabb. Ezzel kapcsolatban sok sztorim van, sokszor vontattam el lerobbant autókat kötélen.


Boltba pl. előre engedek a kasszánál bárkit ha olyanom van, vagy dokinál.


Miért van ez?



#Szolga jellem
ma 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Minta. Neveltetés. Traumák.

Ha zavar, lehet rajta dolgozni terápiában. A miértek ott derülnek ki.

Itt nem, nem ismerünk.

Jönnek majd persze a megmondó, bullshites emberek, akik majd írják az okosságot, de ilyen kérdésekre egyszerűen nincs válasz itt.

ma 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Kényszeres vagy, vannak rá gyógyszerek.
ma 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Mert csicskaként jöttél a világra, és úgy is fogsz elmenni.
ma 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert minden társadalomban vannak csicskák, arrogánsak, normálisak, hülyék, bunkók, önzőek, stb... te a csicska vagy.
ma 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Szulői minga. Igy tudsz csak másokhoz kapcsolodni.
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Rúgdoss meg egy rétinégert. Máris nem leszel az. 👍
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahol a gyerekkorban látott minták, és a téged ért hatások közt keresgélj.

Nekem pl. egy sokgenerációs minta okozta, ami még a nagyszüleim félárvaságából eredt. Nagy meló volt letenni. De sajnos későn lettem vele készen, így kisebb- nagyobb mértékben a gyerekeimnek is továbbadtam. Vigyázz nagyon magadra, és dolgozz meg vele!

Tudj először is sorrendet tenni: ( ki mit érdemel, mennyire áll közel hozzád, mennyire kölcsönös a viszonyotok) és visszafogni a nagy buzgóságodat. Senkinek se jobb, ha kéretlenül segíteni akarsz neki. Neked is járnak előnyök, vagy legalábbis azonos esélyek! Ne félj ezektől. Ne keress elismerést mindenhol. Ne hidd, hogy csak te tudsz tökéletesen megcsinálni valamit. Vagy ha mégis, akkor se kell más helyett dolgoznod. Hagyd őt is kibontakozni.

Üdv a klubban!

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!